На “Дельфине” появится уникальный инклюзивный пляж – территория равных возможностей

На “Дельфине” появится уникальный инклюзивный пляж – территория равных возможностей
56510 ПЕРЕГЛЯДІВ

3 июня в Одессе открывается не имеющий аналогов социальный объект – инклюзивный пляж на 4 тысячи квадратных метров. Концепция пляжа – равные возможности для всех. Это будет место, на котором люди с инвалидностью смогут комфортно и безопасно отдыхать у моря.

Образцовый инклюзивный пляж, уникальный не только для нашей страны, но и для Европы, создан компанией Degas Group по инициативе ее основателя Юрия Дегаса.

Пляж был намыт с нуля – на этом месте море от подпорной стены отделяла лишь небольшая каменная россыпь.

Сейчас же эта локация будет ориентирована для обслуживания людей с особыми потребностями, где всё будет продумано до мелочей – от пандусов до специального лифта для колясочников. Заметим, что пляж строится с нуля и исключительно за деньги компании, не привлекая средства городского бюджета.

На 4 тысячах квадратных метров современной социальной инфраструктуры для людей с особыми потребностями разместятся 46-метровый пандус, еще 4 удобных пандуса для спуска в воду, электромобили для подвоза людей, лифт, тактильная плитка для незрячих, две детские площадки, в том числе специализированная, и многое другое.

А главное – все услуги пляжа будут абсолютно бесплатными для людей с инвалидностью. Помимо этого, на инклюзивном пляже будут работать реабилитационные программы, проводится бесплатные групповые занятия спортом, кинопоказы и благотворительные фестивали.

Создатель и меценат проекта Юрий Дегас утверждает, что подобный проект уникальный не только для Украины, но и для Европы. И его особенность в том, что создается он на частные средства – как пример социальной ответственности бизнеса перед людьми.

“Знаю, что многие не верят в проект, что такое вообще возможно. Не верят, что можно не захватить что-то, а построить и нуля и сделать бесплатным для всех. Я хочу доказать, что это возможно. Поэтому приглашаю всех с 3-го июня посетить пляж и убедиться своими глазами, что мы создали. Приходите всей семьей – тут каждому будет чем заняться!” – говорит Юрий Дегас.

Территория до начала работ

lubimiygorod.od.ua

Теги: Дельфин,пляж Дельфин,новости Одессы,инклюзивный пляж,Degas Group,Юрий Дегас,Украина,Україна,Одесса,Одеса,пляж,Европа,Дегас
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео