"Любитель мальчиков": замглавы Фонда госимущества задекларировал 6 квартир и элитный джип

"Любитель мальчиков": замглавы Фонда госимущества задекларировал 6 квартир и элитный джип
269965 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заместитель главы Фонда государственного имущества Леонид Антоненко владеет шестью квартирами и автомобилем почти за два миллиона гривен. Об этом свидетельствует его декларация за 2020 год.

Антоненку принадлежат квартира в Киеве площадью 58,8 кв.м, которую он приобрел в 2009 году, в Одессе площадью 75,9 кв.м, которую он приобрел в 2016 году, в Киеве площадью 38,4 кв.м, которую он приобрел в 2017 году, квартира в Киеве площадью 33 кв.м, которую он приобрел в 2019 году, квартира в Киеве площадью 143,9 кв.м, которую он купил в 2019 году, и квартира площадью 44,5 кв.м в столице, купленная в 2020 году.

В 2018 году Антоненко купил автомобиль Land Rover Range Rover (2013), стоимость которого составляет 1,836 млн гривен.

Также он указал, что владеет встроенной мебелью стоимостью 532 тыс. гривен, которую он купил в 2020 году.

Ему принадлежит право требования заключить договор купли-продажи в будущем на 918 тыс. гривен.

В 2020 году зарплата Антоненко в Фонде госимущества составила 708 тыс. гривен. Еще 82,4 тыс. гривен он получил в качестве дохода от предпринимательской деятельности, 1,8 млн гривен долга, возвращенного Владом Верченком,  и 3,99 млн гривен дохода от продажи недвижимости.

Антоненку принадлежат 428 тыс. долларов, 92 тыс. гривен и 9,1 тыс. канадских долларов сбережений.

Напомним, первым заместителем председателя Фонда госимущества стал депутат, прославившийся обнаженными снимками.

368.media


Редакция не несет ответственности за содержание опубликованных сообщений информационных агентств и рекламы и может публиковать статьи, не разделяя точку зрения автора.

По всем вопросам относительно опубликованного материала обращайтесь по электронной почте: politica.chat@gmail.com

Теги: Леонид Антоненко,Фонд государственного имущества,Антоненко ,Фонд госимущества,декларация ,Антоненко декларация,депутат Антоненко

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео