"Росія готова завдати удару з півночі": генерал ЗСУ Сергій Кривонос назвав найбільшу небезпеку на Українсько-Білоруському кордоні

"Росія готова завдати удару з півночі": генерал ЗСУ Сергій Кривонос назвав найбільшу небезпеку на Українсько-Білоруському кордоні
270883 ПЕРЕГЛЯДІВ

На думку генерала, рішення прийматиме Путін, тому що Лукашенко вже давно керований, а захоплення і посадка літака Ryanair показує, наскільки далеко вони підуть

Більше ніж 1000 км українсько-білоруського кордону – це головний біль для України вже давно, і саме з території Білорусі може напасти Росія. З такою думкою в етері ток-шоу "Політклуб Віталія Портникова" на "5 каналі" виступив генерал ЗСУ, заступник секретаря РНБО (2019-2020 рр.) Сергій Кривонос.

"Військові це знали, і ці варіанти ми прораховували. Ми знаємо, що російські розвідувальні підрозділи на території Білорусі вже давно. Знаємо, що додаткові шляхи вздовж кордону зроблені для пересування техніки. Питання про те, щоб почати наступ – це питання декількох діб. Вони вже опрацьовували це під час сумісних навчань неодноразово. Вони знають кожен свій маневр, станції погрузки, аеродроми висадки", – розповів він.

За словами Кривоноса, таке рішення прийматиме Путін, тому що "Лукашенко вже давно керований".

"Якраз дії, які стосуються захоплення і посадки літака Ryanair, показують, наскільки далеко вони підуть. Для нас проблема полягає в тому, що в нас на цьому кордоні немає тої кількості військ, щоб закрити кордон. Тому що в нас більшість військ або на сході воює, або готується", – вважає генерал.

Він упевнений, що Росія будь-якої миті може завдати удару і їй "абсолютно начхати на ЄС і НАТО".

"Зараз завдання №1, щоб українці зрозуміли, що нам треба об'єднатися, визначитися із діями і зрозуміти, що крім нас самих нам ніхто не допоможе", – підсумував Сергій Кривонос.

Нагадаємо, раніше надзвичайний і повноважний посол України у США (2015-2019) Валерій Чалий заявив, що зараз між режимом Лукашенка і Росією вже розробляються домовленості про створення російських військових баз на території Білорусі, і якщо політична ситуація в сусідній країні кардинально не зміниться, Україна потребуватиме додаткової допомоги.

5.ua

Теги: Путін,Лукашенко ,Сергій Кривонос,Кривонос,генерал Кривонос, Росія,кордон, ЗСУ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео