Угольного бизнесмена Кропачева за долги выселили из здания в центре Киева

Угольного бизнесмена Кропачева за долги выселили из здания в центре Киева
359958 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хозяйственный суд города Киева принял решение разорвать договор между Фондом госимущества и  скандальной компанией угольного бизнесмена Виталия Кропачева «ВБ Недвижимость» об аренде здания в центре Киева. Об этом стало известно из решения суда.

Согласно материалам суда, компания и ФГИУ заключили договор аренды на нежилые помещения по адресу улица Богдана Хмельницкого, 26 в Киеве 26 декабря 2013 года. Согласно договору ООО «ВБ Недвижимость» арендовала фасадное пятиэтажное здание площадью 3,1 тыс. кв.м и четырехэтажное здание площадью 1,9 тыс. кв.м.

Иск о расторжении договора ФГИ подал в связи с неуплатой арендой платы за пользование госимуществом. Отмечается, что по состоянию на 16 февраля 2021 года долг по арендной плате составлял 2,6 млн гривен.

Согласно решению суда, договор аренды между Фондом и ООО «ВБ Недвижимость» расторгнут, а компанию выселят из государственного имущества в принудительном порядке.

Учредителем компании ООО «ВБ Недвижимость» является ООО «Укрдонинвест», бенефициар которого – Виталий Кропачев.

Кроме того, ФГИУобратился 18 мая 2021 года в суд с иск о взыскании с компании ООО «ВБ Недвижимость» задолженности в размере 1,77 млн гривен. В исковых требованиях отмечается, что компания с мая 2020 года систематически нарушает условия договора – по состоянию на 31 марта простроченная заделженость по аренде составила 1,519 млн гривен.

В связи с этим ФГИ просит взыскать с компании 1,519 млн гривен задолженности, 3% годовых в размере 28 тыс. гривен, инфляционные потери в размере 78 тыс. гривен, пени – 115 тыс. гривен и штраф 30,4 тыс. гривен.

Подготовительное заседание по делу назначено на 1 июня 2021 года.

368.media

Теги: Кропачев Виталий,ВБ Недвижимость,Хозяйственный суд города Киева

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео