Конвертатор Константин Круглов работает под крылом одиозного Андрея Гмирина

Конвертатор Константин Круглов работает под крылом одиозного Андрея Гмирина
10473 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Офісі президента України остаточно взяли під свій контроль всі протизаконні корупційні схеми, що стосуються податкової та митної сфери. За інформацію видання censor.net cмотрящим від банкової у цій галузі вважають Андрія Гмиріна, який ходить до Офісу президента як на роботу.

В 2013 – 2015 роках Андрій Гмирін працював в податковій міліції, де власне освоїв всі схеми з мінімізації податків та конвертації безготівкових коштів в готівку. З такими навиками людина згодиться будь-якій владі. «Зелені» не стали виключенням.

Гмирін зібрав під своє крило ряд конвертаторів, які займаються відмиванням коштів в особливо великих розмірах. За прикриття від влади та силовиків він отримує свій відсоток. Одним з таких конвертаторів є Костянтин Круглов. Це один з найбільших конвертаторів України який займається обналом та відмиванням коштів шляхом уникнення оподаткування через свій конвертаційний центр. Через свою наближеність до Офісу президента він не тільки продовжує займатися тіньовими схемами з мінімізації податків, а ще й протягом останнього року нарощує оборот.

У вузьких колах Круглова називають «круглий». Останніх 10 років він займається конвертаторським «бізнесом» і є засновником декількох десятків компаній, різного напрямку діяльності. Компанії займаються незаконною діяльністю, яка полягає у конвертації безготівкових коштів у готівку, а також наданні службовим особам підприємств реального сектору економіки незаконних та протиправних послуг з мінімізації податкових зобов’язань. Частина компаній знаходиться в його управлінні, хоча зареєстровані на людей, які навіть не здогадуються про це. На сленгу їх називають «фунти».

Надаємо невеликий перелік підприємств, які входять до конвертаційного центру Круглова:

ТОВ «Бізнес альянс компані» — 331 584 000 грн;

ТОВ «Трейд Опт ЛТД» — 87 414 000 грн.;

ТОВ «Мінаріс Пруф» — 30 742 000 грн.;

ТОВ «Сантіро Опт» 203 602 000 грн.;

ТОВ «Грандпік Систем» 175 197 000 грн.;

ТОВ «Теас Плюс» 377 281 000 грн.;

ТОВ «Торгівельно-виробнича компанія «Дамона» — 27 189 000 грн.;

ТОВ «Табакуум» 67 344 000 грн.;

ТОВ «Барака Трейдинг» 373 663 000 грн.;

ТОВ «Лампочка» 984 957 300 грн.

Це невелика частина компаній, які входять до конвертаційного центру Круглова та Гмиріна. Оборот конвертцентру складає 80 мільярдів гривень на рік. Частина цих коштів осідає в кишені Круглова, ще частина відходить Андрію Гмиріну, який власне займається прикриттям протизаконної діяльності конвертаційного центру з фіскалами, силовиками та Офісом президента. Ще частина йде на зарплату в конвертах народним депутатам з провладної партії «Слуга Народу».

Така діяльність не могла б бути не поміченою податківцями та правоохоронними органами. Але для цього в даній схемі є Андрій Гмирін. Від державної податкової служби роботу конвертаторів курує заступник голови ДПС Євген Олейніков. Зараз Олейніков дуже хоче зайняти пост голови ДПС, а тому не заважає працювати людям наближеним до Офісу президента.

Круглов родом з Дніпра, проте більшу частину свого часу проводить на Кіпрі, так як має кіпрське громадянство. Це надає недоторканість перед українськими правоохоронцями. На Кіпрі крім громадянства він володіє розкішним маєтком на березі моря на 1000 квадратних метрів, вартість якої оцінюється в понад 11 мільйонів доларів. Нижче фото вілли Круглова на Кіпрі.

27.05.2021

Будинок конвертатора Костянтина Круглова на Кіпрі

У 2019 році Круглов прибав нову яхту DREAMLINE DL 26, вартість якої оцінюється в понад 5 мільйонів євро.

27.05.2021

Конвертатор Костянтин Круглов відвідує столицю країни-агресора не дивлячись на окупацію Криму і агресію РФ на Донбасі. У 2015 році відвідав захід, де виступав президент асоціації російських банків Гарегін Тосунян. СБУ мало б звернути увагу, чи випадково Круглов не виводить кошти до Російської Федерації.

Попри всі заяви чинної влади про боротьбу з корупцією та протизаконними схемами збагачення, наближений до Офісу президента Костянтин Круглов продовжує відмивати мільйони доларів. Отримані кошти в протизаконний спосіб він виводить на Кіпр. Це й не дивно, адже Круглий не поєднує своє життя з Україною, хіба що окрім відмивання коштів.

Теги: Костянтин Круглов,Конвертатор Костянтин Круглов,Гарегін Тосунян,Андрій Гмирін,Круглов,Андрей Гмирин

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео