Хто лобіював СБушника Колобродова на Галицьку митницю, які корупційні схеми впроваджує новий керівник

Хто лобіював СБушника Колобродова на Галицьку митницю, які корупційні схеми впроваджує новий керівник
332029 ПЕРЕГЛЯДІВ

Згідно з наказом Державної митної служби України з 30 березня виконання обов’язків начальника Галицької митниці Держмитслужби покладено на Колобродова Андрія Володимировича.

Першим кроком 35-річного екс-працівника СБУ на посаді керівника митниці було рекогностування корупційних сфер впливу на Галичині, що по суті своїй не є дивним, за своєю посадою в СБУ Колобродов ніс службу в підрозділі контрозвідувального захисту інтересів Держави у сфері економічної безпеки.

Невже це стало основною причиною прийняття рішення Головою Держмитслужби. Ні, були інші аргументи, які від голови Служби не дуже і залежали.

Рябікін дуже добре усвідомлював хто такий Андрій Колобродов, він не має практики роботи в митних органах, але це не завадило Рябікіну прийняти рішення про призначення його на одну із найважливих посад в митниці.

Це рішення пана Рябікіна стали зрозумілі лише зараз, за інформацією мого джерела, колишній спецівець зайшов на посаду через позаштатного радника очільника Офісу Президента, про одіозність якого неодноразово писали журналісти розслідувачі, це – Микола Беззубенко.

Беззубенко М

Колобродов А. входить до групи осіб яких кришує саме Беззубенко, це його колишній колега та керівник, бувший начальник управління ГУ КЗЕ СБУ. Спільно з яким, як пишуть ЗМІ він «кришував» “конверти” та інші протиправні схеми.

Колобродов А.В.

Зараз проводиться реформування митниці, витрачаються мільйони на її реформу і подолання корупції, але поки тривають конкурси, та йде боротьба за головного митника Львівщини, А.Колобродов вводить в дію новий штатний розпис в структурі Галицької митниці, яка має бути ліквідована. Вводить з метою розстановки лояльних до корупційних оборуток посадовців.

Пропонуються керівні посади в новій штатці за сумму від 10 000$ до 50 000$. Про що оголошується кандидатам особами наближеними до Колобродова, це Хомич Д.О. – куратор підрозділу боротьби з контрабандою, Семенюк В.О. – куратор митного поста «Шегині», а також певними особами без статусу працівника митниці, яких поки не ідентифіковано, але яких дуже добре знають у Львівському обласному управлінні К СБУ.

Для корупційної монетизації оборуток на митниці Андрій Колобробов розставляє на митні пости своїх “смотрящих”.

За інформацією це наступні посадовці Галицької митниці:

Семенюка В.О.- митний пост “Шегині”,
Хомича Д.О.- управління контрабанди,

Качмар І.Я.- управління тарифами


митний пост “Рава-Руська” старших змін:

Яж Валентина Іванівна — Начальник 2 зміни;
Паламар Павло Петрович — Начальник 3 зміни;
Медвідь Олег дмитрович — Начальник 5 зміни


На митному “ Краківець”:

Гірняк Володимир Ярославович- начальник 1 зміни;
Кладова Людмила Миколаївна – начальник 2 зміни
Ганущак Алла Петрівна — заступник начальник поста- начальник 3 зміни;

На митному посту  “Грушів”:

Баглай Петро Васильович— начальник 6 зміни
Кульчицький Володимир Сергійович — начальник 7 зміни;
Пархоменко Віктор Олександрович — начальник 8 зміни
Бенайтіс Сергій Станіславович — заступник начальника поста – начальник 9 зміни

Всі вище зазначені посадовці є фігурантами кримінальних або дисциплінарних проваджень, службових розслідувань, та є такими, які систематично здійснюють пропуск товарів на митну територію України без належного митного контролю та оформлення. Усі матеріали про їхню незаконну діяльність наявні у профільних відділах ВБ та відділі протидії корупції митниці та Центрального апарату Держмитслужби, а також ця тема є предметом перевірок в матеріалах НСРД правоохоронних органів.

За отриманою інформацією, з 1 червня Колобродовим відбудеться одіозне призначення на митному посту “Городок” Галицької митниці. Заступником начальника митного поста буде призначено заступника начальника відділу з оформлення транспортних засобів, – Бойцуна А.С., він є касиром, головним куратором по збору коштів.

Як нам повідомили, на сьогоднішній день корупційний “податок” за одне оформлення транспортного засобу на цьому митному посту становить 250$, головна відповідальна посадова особа за збір коштів, — Віктор Жук, під керівництвом Бойцуна А.С. 100$ з цього чорного збору йде безпосередньо Колобродову. До того ж йому йде 50$ за пропуск машин через границю. Якщо хтось відмовляється платити створюються штучні перепони в оформленні, в схилянні підприємців до схематозу безпосередню участь приймають – заступники начальника управління контрабанди Галицької митниці Хомич Д.О., спільно зі Скакуном А.П. Якщо підрахувати то в середньому за місяць відбувається пропусків на юридичні особи 2500-3000 автомобілів на внутрішні пости, а на митному посту «Городок» оформлюється 1500-2000 машин в місяць. Набігає суттєва сума. І це лише мала частинка від того, які схеми є на Галицькій митниці. Панове корупціонери, ми все бачимо.

Далі буде…

lavriv.pro

Теги: Микола Беззубенко,Галицька митниця,митниця , корупція,Андрій Колобродов,Колобродов,Колобродов митниця, Павло Рябікін,митниця корупція

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео