Легалізація проституції: чи можливо це в Україні? Історія Віолети Зайнуліной – Вайсман

Легалізація проституції: чи можливо це в Україні? Історія Віолети Зайнуліной – Вайсман
326876 ПЕРЕГЛЯДІВ

Найстаріша професія — є, була і буде

Нещодавно Голова Національної поліції Ігор Клименко заявив, що підтримує легалізацію проституції в Україні. За його словами, ця проблема існувала, існує і буде існувати в усьому світі. І Україна тут не виняток. Щоправда, голова Нацполу робить ремарку: це стане можливим тільки після широкої суспільної дискусії.

«Я вже говорив кілька місяців тому, що якщо держава зможе опанувати та законодавчо визначити правила гри на цьому ринку, то можна про це говорити», - зазначив Клименко в інтерв’ю «РБК-Україна».

Раніше цю ідею також підтримала голова парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

Вона підкреслила, що є «прихильницею легалізації в Україні всього, що можливо».

«Секс-індустрія – це одна з найстаріших, як кажуть, професій. Вона є, була і буде. А ті, хто її організовують, так звані сутенери, працюють в «чорній» частині спектра економіки. Вони отримують прибуток і не платять податки», – сказала народна депутатка.

На її думку, зі сфери надання інтимних послуг потрібно прибрати явища аморального характеру (приниження, елементи торгівлі людьми).

«Коли є ліцензія і коли це цивілізовано, це можна контролювати», – сказала Третьякова.

Ринок сексуальних послуг в Україні дійсно активно процвітає і про це знають в тому числі правоохоронні органи. Без його легалізації чи приведення до чітких правил, по-перше, зайняті у цьому бізнесі особи не є захищеними, а, по-друге, велика кількість грошей опиняється у сірій зоні.

Візьмемо за приклад інформацію, що недавно була опублікована на сайті glavk.net. В ній йдеться про громадянку України Зайнуліну Віолету, яка була спіймана «на гарячому» і занесена до так званого реєстру осіб, що надають сексуальні послуги.

Віолета Зайнуліна (Виолета Зайнулина)

Зловили дівчину центрі Києва саме під час надання таких послуг. На неї був складений адміністративний протокол, щоправда, відпустили її після надання попередження.

Окрім того, Зайнуліна проходить як свідок по статті 302 Кримінального кодексу України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво».

Нагадаємо, частиною 1 зазначеної статті КК Україні передбачено, що створення або утримання місць розпусти, а також звідництво для розпусти караються штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років. В той же час в частині 2 статті 302 зазначається, що ті самі дії, вчинені з метою наживи або особою, раніше судимою за це кримінальне правопорушення, або вчинені організованою групою караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Віолета Зайнуліна (Виолетта Зайнулина)

Щоб уникнути покарання, Віолета Зайнуліна змінила прізвище на Вайсман та розмістила анкету на сайті професійних резюме LinkedIn https://ua.linkedin.com/in/violetta-vaisman. Але від правосуддя не сховаєшся.

Віолета Зайнуліна змінила ім'я на Віолета Вайсман (Виолетта Вайсман)

Жінка не боїться викладати у соціальні мережі переписки з клієнтами та навіть розцінки своєї діяльності. Так судячи з наявної інформації виїзні ескорт-послуги від неї коштують від 1000 до 1500 доларів.

Віолета Зайнуліна (Виолетта Зайнулина)

Якби ринок сексуальних послуг в Україні був легалізований, то жінки, подібні до Віолети Зайнуліної, працювали б у законний спосіб. Вони б були захищені не тільки з точки зору закону, але й з медичної. Більше того, проведення такого роду діяльності було б можливе тільки після отримання ліцензії і проводилось би у чітко визначених місцях, а не в «квартирах» у центрі столиці.

from-ua.com


Редакция не несет ответственности за содержание опубликованных сообщений информационных агентств и рекламы и может публиковать статьи, не разделяя точку зрения автора.

По всем вопросам относительно опубликованного материала обращайтесь по электронной почте: politica.chat@gmail.com

Теги: проституція, проститутки, Вайсман, Віолета Вайсман, Виолета Вайсман, Віолета Зайнуліна, Зайнулина, Виолета Зайнулина, Виолетта Зайнулина, проститутки Киева, проститутки Львова

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео