Центральна влада та органи місцевого самоврядування повинні приділяти більше уваги безпеці дітей на дорозі – Антон Геращенко

Центральна влада та органи місцевого самоврядування повинні приділяти більше уваги безпеці дітей на дорозі – Антон Геращенко
29262 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Всесвітній день захисту дітей заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що МВС та Нацполіція докладають максимальних зусиль, щоб розповісти дітям про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Однак, у цьому питанні повинна бути системна робота центральної влади та органів місцевого самоврядування.

Антон Геращенко сказав, що наразі МВС очікує прийняття закону, який зобов’яже пішоходів, в тому числі дітей, використовувати світловідбиваючі елементи на одязі в темну пору доби.

«У європейських країнах діють закони, які встановлюють відповідальність для громадян, які ходять у сутінках поза населеними пунктами без розпізнавальних знаків. У червні ми очікуємо й в Україні прийняття закону №2694 про введення відповідальності у вигляді штрафу за невикористання світловідбивної стрічки пішоходами у темну пору доби за межами населених пунктів», - сказав він.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів, що формування правильної концепції щодо поведінки на дорозі повинно починатися змалечку.

«В Національній поліції працює проєкт «Шкільний офіцер поліції», він охоплює 36 міст. Це понад 200 правоохоронців, яких підготували саме для роботи з дітьми. За 4 роки роботи було проведено понад 600 тисяч занять та охоплено сотні тисяч дітей. Малеча потоваришувала з офіцерами і переймає досвід, який передають шкільні поліцейські», - зазначив Олексій Білошицький.

Нагадаємо, сьогодні, 1 червня, виповнився рік роботи системи автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

Департамент комунікації МВС України

Теги: МВС України,Всесвітній день захисту дітей,Антон Геращенко,МВС,Нацполіція,діти,дорога,Украина,Україна, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України,МВСУ, Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел Украины,Білошицький ,Олексій Білошицький , Антон Геращенко,Антон Геращенко Википедия ,Геращенко, Нацполіція,Нацполіція України,Нацполиция,Нацполиция Украины,Шкільний офіцер поліції
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео