Mama Special 2021 - премія для героїчних матусь, які змінюють наш світ (ДОЛУЧАЙТЕСЬ)

Mama Special 2021 - премія для героїчних матусь, які змінюють наш світ (ДОЛУЧАЙТЕСЬ)
28764 ПЕРЕГЛЯДІВ

17 червня 2021 року в Готельно-ресторанному комплексі «Софіївський Посад» відбудеться церемонія нагородження мам особливих діток, які всупереч долі дивують своїм характером та діяльністю. Ініціатором неймовірного, урочистого заходу "Mama Special" 2021 являється Всеукраїнський Благодійній Фонд "Мрію жити" на чолі із засновницею та головою Іриною ПоповськоюПокликанням кожного співробітника фонду є допомога дітям з діагнозом ДЦП. "Мрію жити" - це, в першу чергу, турбота і опіка для дітей з обмеженими можливостями. Нагородження "Mama Special" 2021 має на меті стати стартом щорічної премії для героїчних матусь, які змінюють наш світ і є показовим прикладом для багатьох!

Номінантки (мами підопічних БО БФ "Мрію жити") — це жінки, які не скорилися долі, які сьогодні — прикладом сильної волі та незламного духу. Про цих жінок можна сказати одним словом — гідність. Жити гідно, тому що — людина. І інвалідність твоєї дитини не може стати перешкодою, а навпаки ще більшою є подвійною мотивацією. Всі учасниці отримають дипломи, іменні статуетки, подарунки.

У програмі заходу: церемонія нагородження, музичні виступи за участю зірок і дітей, подарунки, fashion показ, шведський стіл, розважальна програма для дітей (аніматори, майстер-класи, подарунки та ін.), одним словом - неймовірна атмосфера тепла, посмішок, радості та можливості нових знайомств заради блага дітей.

 

Серед присутніх на святі, будуть політики, бізнесмени, меценати, представники партнерів, громадські діячі, журналісти, фотографи, оператори і т. д.

Всеукраїнський Благодійній Фонд "Мрію жити" пропонує Вам приєднатися до цієї знаменної події - нагородження премії "Mama Special" 2021 і стати партнером цього важливого заходу. Будь-яка спонсорська підтримка, виходячи з можливостей, на Ваш розсуд - вітається.

БО БФ «Мрію жити» запрошує до співпраці та до церемонії і пропонує стати партнером подіїСподіваємося на розвиток взаємовигідної співпраці, добрі справи творити разом легше!

Благодійний фонд “Мрiю жити” створений з метою пiдтримки дiтей з дiагнозом ДЦП та їх сімей. Місія фонду - допомогти дiтям з дiагнозом ДЦП жити повноцінним щасливим життям та бути соціально затребуваними. Адже ДЦП - це не вирок, а довга терпляча праця!

Вже понад 6 років ми професійно займаємося благодійностю і робимо це з радістю, адже наша робота – шанс змінити хоч маленьку частинку чиєїсь долі.

Відповідальні по церемонії:

Голова БО БФ «Мрію жити»  Ірина Поповська  097-227-78-50   fond@mriyuzhiti.com

Керівник проектів БО БФ «Мрію жити»  Світлана Середюк  067-537-78-28 svetlana.mriyuzhiti@gmail.com

 

Сайт та сторінки у соціальних мережах:

Сайт  https://www.mriyuzhiti.com/uk

Сторінка у Фейсбук  https://www.facebook.com/mriyuzhiti

Ютуб-канал https://www.youtube.com/c/%D0%9C%D1%80%D1%96%D1%8E%D0%96%D0%B8%D1%82%D0%B8

Інстаграм  https://www.instagram.com/mriyuzhiti/

Щиро ДЯКУЄМО за допомогу заздалегідь!!!

 

Теги: БО БФ «Мрію жити» ,Світлана Середюк ,Голова БО БФ «Мрію жити» Ірина Поповська,Місія фонду - допомогти дiтям з дiагнозом ДЦП ,Благодійний фонд “Мрiю жити” ,Ірина Поповська ,політики, бізнесмени, меценати, представники партнерів, громадські діячі, журналісти, фотографи, оператори,церемонія нагородження, музичні виступи за участю зірок і дітей, подарунки, fashion показ, шведський стіл, розважальна програма для дітей ,Софіївський Посад,17 червня 2021 року,Украина,Україна,Середюк,Поповська,Mama Special,ДЦП,БО БФ «Мрію жити» Світлана Середюк,БО БФ «Мрію жити» Середюк,БО БФ «Мрію жити» ,Світлана Середюк
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео