«Парашутисти» Сергія Корчака тиснуть на львівський бізнес

«Парашутисти» Сергія Корчака тиснуть на львівський бізнес
306677 ПЕРЕГЛЯДІВ

5 січня в.о. начальника Галицької митниці Сергій Корчака звернувся до глави Держмитслужби України з проханням відрядити десант професіоналів на Галицьку митницю «у зв’язку зі службовою необхідністю надання методологічної допомоги».

До звернення додавався перелік бажаних кандидатів:

  • Ілляшевич Ярослав Володимирович, начальник митного поста «Миколаїв-морський» Чорноморської митниці.
  • Недбай Дмитро Петрович, начальник управління адміністрування митних платежів, митної вартості та класифікації товарів Чорноморської митниці.
  • Жданович Максим Михайлович, головний державний інспектор відділу по роботі з ціновою інформацією Держмитслужби.

Відомо, що для «підсилення» роботи Галицької митниці до Львова направлено Меньшикова Данііла, начальника відділу моніторингу та аналізу митної вартості управління митної вартості та цінової інформації Держмитслужби.

Меньшиков Данііл та Жданович Максим, що покликані надавати «методологічну допомогу», — насправді займаються чим завгодно, але не методичною роботою. Вільно пересуваються по зонах митного контролю, приймають участь в оглядах транспортних засобів, однак у офіційних актах така інформація ніде не відображається. А з митних постів Шегині, Рава-Руська, Яворів та Львів-поштовий цих заробітчан і палкою не відженеш. З їх появою – почались справжні утиски бізнесменів, що працюють легально.

Додаткові огляди, штучне затягування їх тривалості, блокування декларацій, тримання вантажу, що в кінцевому результаті приносить шалені збитки бізнесу, який звик свої товари розмитнювати, а не давати «на лапу». Зараз під особливою увагою цих «смотрящих» овочі, фрукти, секонд-хенд і господарські товари. Все призводить до того, що «білий» бізнес несе додаткові витрати та змушений платити простої, оплачувати завантаження і розвантаження. Такі «кошмарення» тривають доки бізнесмени не стають на «потоки», які «кришує» «десант професіоналів» Корчака. Ті бізнесмени, що грати за новими правилами не хочуть – для розмитнення своїх товарів обирають інші області. Як от Закарпатську, де ситуація значно адекватніша і прозоріша.

Для Ярослава Ілляшевича «робота» з бізнесом – справа не нова. Він разом з Корчакою фігурували у історії про тиск на експортерів по Чорноморській митниці. Тепер свої навики ця команда демонструє на Галицькій митниці. До слова, офіційний бізнес Ілляшкевича пов’язаний з енергетикою і оформлений на маму, екс-партнерку та батька. Дружина і син є громадянами Російської Федерації, а брат до жовтня 2020 року працював в прокуратурі, у відділі нагляду за додержанням законів Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України.

Другий «десантик» Корчака – Недбай Дмитро. Його сім’я спеціалізується на страхуванні та брокерських послугах, а переведення на Галицьку митницю відкриває нові горизонти для сімейної справи Дмитра Недбая та Ждановича Максима. Жданович, до речі, один із найактивніших членів команди Корчака. В це не дивно, адже бізнес його сім’ї  — автомобілі. Мати Ждановича є співвласницею ТОВ «Глобал Транс Трейдінг». Основним видом діяльності фірми є допомога у сфері транспорту. Іншими словами, фірма може здійснювати як посередник міжнародні вантажні перевезення. Батько — керував ПП «Познер-Експорт-Імпорт», яке займається гуртовим та роздрібним продажем автомобілів. Але про це детальніше згодом.

Останній в списку, але не за рангом – Меньшиков Данііл. На свою посаду в митницю Меньшиков прийшов з Міністерства економічного розвитку, а до того займався автозапчастинами та заснував ТОВ «Авант-Лізинг», яке досі займається фінансовим лізингом. А ще, торгівлею мотоциклами, автомобілями, запчастинами до них і т.д. Усе це може якісно поєднати з роботою на митниці, зокрема тому, що додатковим видом економічної діяльності ТОВ «Авант-Лізинг» є міжнародна діяльність.

Ну і про більш приземлені реформи Сергія Корчака на Галицькій митниці. Він змінив керівника управління тарифів, яке по праву називають «найцікавішим» управлінням на митниці. Ним став одіозний Левус Ігор Дмитрович, до якого є довгий список запитань у місцевих громадських діячів. А призначити Левуса вдалось завдяки тому, що попередній в.о керівника управління відмовився виконувати незаконні вказівки керівництва. Відтак, посада була вакантною, і кого ж на неї призначити, як не Ігора Левуса, старого друга в.о директора департаменту тарифів Войцещука Андрія Дмитровича, якого називають батьком десятка схем на митниці, які працюють досі. А граючи в унісон такій команді Сергія Корчака точно вдасться досягти чудових результатів в частині збору коштів, але не до держбюджету. Питання в тому, як себе поведе «білий» бізнес в регіоні? Варіантів кілька. Мовчки платити данину. Розмитнюватись в інших областях. Або відправити «десантників» разом з Корчаком додому.

АНТИКОР


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: Сергій Корчак,Сергій Корчак митниця,Корчак митниця,Ілляшевич Ярослав Володимирович,Недбай Дмитро Петрович,Жданович Максим Михайлович,Одеська митниця,митниця корупція,Меньшиков Данііл

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео