Близько 16 мільярдів гривень перерахували столичні платники податків до бюджету Києва

Близько 16 мільярдів гривень перерахували столичні платники податків до бюджету Києва
336480 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Протягом січня – травня 2021 року столичними платниками податків до бюджету м. Києва сплачено 15 мільярдів 775 мільйонів гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. Це на 3 мільярди 372 мільйони гривень, або на 27 % перевищено відповідний показник минулого року», – повідомила начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна.

Збільшення надходжень до місцевого бюджету у січні – травні 2021 року відбулося за такими основними податками:

- податок на доходи фізичних осіб – 7 мільярдів 535 мільйонів гривень, що більше на 28 % або на 1 мільярд 662 мільйони гривень ніж за січень – травень 2020 року;

- єдиний податок – 4 мільярди 365 мільйонів гривень, що більше на 22 % або на 797 мільйонів гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року;

- земельний податок та орендна плата – 1 мільярд 861 мільйон гривень, що більше на 45 % або на 579 мільйонів гривень ніж за січень – травень 2020 року;

- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 712 мільйонів гривень, що більше в 1,7 разів або на 283 мільйони гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року;

  • акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 316 мільйонів гривень, що більше в 1,8 разів або на
    135 мільйонів гривень, ніж у січні – травні 2020 року.

За словами Злати Лагутіної, за 5 місяців 2021 року надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування складає 21 мільярд 380 мільйонів гривень, що на 20 % або на 3 мільярди 497 мільйонів гривень більше, ніж у минулому році.

 

kyiv.tax.gov.ua

Теги: Злата Лагутіна, Лагутіна,ДПС , Податкова,податки,Державна податкова служба,начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео