Львівський будинок профспілок перетворять на публічний дім?

Львівський будинок профспілок перетворять на публічний дім?
33944 ПЕРЕГЛЯДІВ
Будівля на Чайковського 6, що належить Об’єднанню профспілок Львівщини, зовсім скоро отримає нових власників. Хто вони? 

 

«Як виявилось, цей столітній будинок в центрі Львова – вже однією ногою у приватній власності. Точніше, по вуха оренді. Перед самим Новим роком, поки всі готувались нарізати салати на стіл – профспілки нарізали це приміщення в оренду.» – розповідає у своєму відео-розслідуванні львівський журналіст Євген Міклушка.

З офіційного реєстру речових прав на нерухоме майно стало відомо, що на зламі 2018-19р.р. будівлю не просто здали в платне користування на 10 років, але профспілки зобов’язані передати у власність орендарям об’єкт на 1438 квадратних метрів у центрі Львова.

Тобто, по завершенню договору оренди – цей будинок має перейти від Об’єднання профспілок Львівщини до нових власників – абсолютно безкоштовно.

Цікавим є те, кому так широко посміхнулась доля: Орендарем цього будинку є ТОВ «Австрійські інвестиції». Іноземцям прфспілки нічого в оренду не здали, з таким же успіхом ця компанія могла називатись «Левандівські інвестиції», де вона, власне, зареєстрована.

Власниками ТОВ «Австрійські інвестиції» є львів’янин Зіновій Заранський та Валентина Шерстюк з Дрогобича. Сім’ям цих людей належать такі відомі заклади у Львові: «Рафінад», «Білий кролик» та «Малевич». (Стри-бари, шоу-руми, нічні клуби)

Голова Об’єднання профспілок Львівщини, Роман Дацько, відмовився надіслати журналістам копію договору оренди цього приміщення, навіть не повідомив, якою є вартість оренди. Журналісти підготували звернення до Львівської обласної прокуратури, аби там перевірили законність відчуження цього будинку. Будівлю на Чайковського 6 профспілкам передала Львівська обласна Рада народних депутатів ІІ демократичного скликання у 1997 році.

Ринкова вартість цього будинку – близько 2-2,5 мільйони доларів США. Автор розслідування Євген Міклушка зазначив, що за кілька днів оприлюднень вражаючі факти по відчуженню іншого майна профспілок Львівщини.

dilo.net.ua

Теги: Львівський будинок профспілок, проститутки Львова,Львов,Євген Міклушка,нерухоме майно,ТОВ «Австрійські інвестиції», Зіновій Заранський , Валентина Шерстюк,«Рафінад»,«Білий кролик» ,Роман Дацько,Львівська обласна Рада,Украина,Україна,Львів,Шерстюк,Міклушка,Дацько,Заранський,Львівщина,Голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько,Голова Об’єднання профспілок Львівщини Дацько,Голова Об’єднання профспілок Львівщини ,ТОВ Австрійські інвестиції,Австрійські інвестиції,ТОВ, «Білий кролик» ,«Малевич»,Малевич,Білий кролик,Рафінад
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео