ВИЗНАЧЕННЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ГОЛОВИ САП: МІЖНАРОДНЕ ЛОББИ ТА БАНКІВСЬКА КАРТКА В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ

ВИЗНАЧЕННЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ГОЛОВИ САП: МІЖНАРОДНЕ ЛОББИ ТА БАНКІВСЬКА КАРТКА В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ
290089 ПЕРЕГЛЯДІВ

04.06.2021 р. відбулося чергове засідання. На ньому були відсутні міжнародні члени комісії Нона Цоцорія і Томас Фаєрстон, хоча воно було важливим з огляду на те, що в ньому брали участь чотири сильних конкурсанта – А. Костін, О. Кроловецька, В. Кравець, В. Куций, Таким чином, єдиному з міжнародних членів конкурсної комісії Драго Косу прийшлося брати всю відповідальність на себе, визначаючи доброчесність кандидатів.

Міжнародники, як показала практика, є взаємозамінними – зазвичай, присутніми на засіданнях є один або два іноземних члена, дії яких повністю узгоджені між собою. Орієнтиром для них також може виступати член комісії, обраний так само, як ііноземці, від Ради прокурорів України – Роман Куйбіда. На сьогоднішньому засіданні він проголосував проти трьох конкурсантів, мотивуючи своє голосування проти кандидатів такими наприклад, припущеннями, що Куций можливо розраховувався на весіллі друга в Криму іноземною валютою, що, нібито заборонено в Україні. Це стало єдиною підставою, на основі якої кандидата було визнано недоброчесним. Конкурсанту забракло одного голосу від пана Куйбіди Р., адже за Віктора Куцого проголосував навіть Драго Кос. Андрій Гуджал, член комісії, назвав таке обгрунтування недоброчесності кандидата паном Р. Куйбідою, абсурдом.

На засіданні було вдруге, як сказала секретар комісії Олена Бусол, виявлено факти лобіювання окремих кандидатів Драго Косом. На цей раз протеже Д. Коса виявилася кандидат Олена Кроловецька, детектив НАБУ. В ході запитань голови комісії К. Коваль до Д. Коса, зясувалося, що іноземний член комісії домовився про повторне проходження поліграфічного дослідженняО. Кроловецькою, якій не вдалося, з невідомих причин,з першого разу показати реакцію організму на запитання поліграфолога. З осудом таємниці неформального спілкування члена комісії Драго Коса з конкурсанткою, в обхід комісії, виступив член комісії Богдан Романюк.

Переважна більшість членів комісії підтримали кандидата А. Костіна, який показав себе на співбесіді з визначення доброчесності сильним опонентом, порівняно з іншими кандидатами, проте, він не пройшов на наступний етап завдяки відсутності голосів від Д. Коса і Р. Куйбіди.

Цікаво, якою би виявилася доля конкурсанта А. Костіна, якщо б у засіданні брали участь Нона Цоцорія і Томас Фаєрстон? Але виходять в ефір ці члени комісії не часто, надаючи Роману Куйбіді широкі повноваження з прийняття судьбоносних рішень стосовно кандидатів.

Теги: Нона Цоцорія,Томас Фаєрстон,Роман Куйбіда,Костін,Андрій Гуджал,Драго Кос,САП,Олена Бусол,Олена Кроловецька,Богдан Романю

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео