Свойства и состав железобетонных изделий

Свойства и состав железобетонных изделий
359940 ПЕРЕГЛЯДІВ

Железобетонные изделия изготавливают из стальной арматуры и бетона. Обе составляющие материала отображены в его названии. Тем более что в железобетоне удалось гармонично соединить главные преимущества бетона и арматуры из прочной стали. За счет такого удачного тандема изделия из железобетона вошли в число самых востребованных строительных материалов. Компания «Укфривел» — один из лидеров украинского рынка ЖБИ. Широкий ассортимент продукции компании представлен здесь: https://ukfreewell.com.ua/

Особенности состава железобетонных изделий 

При изготовлении железобетона из стальной арматуры делают надежный каркас, который затем заливают бетоном. При использовании такой технологии в одном изделии удалось соединить два материала с разными свойствами:

  •  железо хорошо выдерживает напряжение на изгиб и растяжение;
  •  бетон противостоит сжатию, но если сила сжатия воздействует на бетон в течение длительного периода, то у него повышается прочность. 

Конечно, прочность стальной арматуры почти в 200 раз выше, чем у бетона. Но за счет того, что эти материалы работают в тандеме, по всей структуре железобетона получают одинаковую прочность. Чтобы обеспечить высокую прочность железобетонным изделиям, особенно тем, которые в процессе эксплуатации подвергаются растяжению, тщательно рассчитывают размеры арматуры в сечении.

Гармоничному сочетанию железа и бетона способствует также тот факт, что оба материала равномерно меняют свои размеры при изменениях температуры. У бетона невысокая теплопроводность. Это свойство позволяет ему защищать арматуру из стали от температурных перепадов.

Свойства изделий из железобетона

Одним из главных свойств железобетонных изделий является высокая прочность. Она обеспечивается за счет прочного сцепления бетона со стальной арматурой. Бетон в процессе застывания уменьшается в своих размерах и за счет своего уплотнения сильно сжимает арматурный каркас. 

Сцепление арматуры из стали и бетона настолько сильное, что после того, как бетон застынет, выдернуть арматурные прутья уже не удастся. Со временем сцепление материалов не слабеет, а, наоборот, усиливается. В готовом изделии арматурный каркас и бетон — это одно целое, которое невозможно разделить на составляющие. Поэтому железобетон — очень прочный материал, который широко используют в жилом и промышленном строительстве.

За счет того, что бетон обволакивает арматуру каркаса со всех сторон, он обеспечивает железу надежную защиту от коррозии, тем самым существенно увеличивается срок эксплуатации изделий из железобетона.

Теги: Компания Укфривел,Укфривел,железобетонные изделия,железобетон,ЖБИ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео