“Треба бути християнином не по назві, а по життю”, – Патріарх Філарет

“Треба бути християнином не по назві, а по життю”, – Патріарх Філарет
362100 ПЕРЕГЛЯДІВ

6 червня 2021 року, у неділю 6-ту після Пасхи про сліпого Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральому патріаршому соборі міста Києва у співслужінні архієпископа Андрія та духовенства кафедрального особру.

За Божественною літургією Святійший владика звернувся до присутніх у храмі з повчальною проповіддю на тему євангельського читання про сліпого (Ін., 34 зач., IX, 1-38):

Христос Воскрес!

Дорогі браття і сестри, ми щойно вислухали уривок із Євангелія від Матфея, в якому розповідається про зцілення сліпонародженого. Це одне із чудес, які звершував Господь Ісус Христос протягом Свого земного життя.

 Для чого Він звершував ці чудеса? Яка мета? Для того, щоб навернути юдеїв до віри в Ісуса Христа як Сина Божого, бо юдеї бачили в Христі тільки людину, а те, що Він – Син Божий, Бог, не бачили. Тому одним із доказів Божества Ісуса Христа були великі чудеса, які Він звершував. І ці надприродні чудеса багатьох юдеїв навертали до віри в Христа.

Бог хоче щоб ми всі спаслися і отримали Царство Боже. Хоче і кличе. Але дуже багато людей відмовляються. Яким чином відмовляються? Не вірять не тільки в Його слова, але і в Його існування. А інші вірять і Бога, і в Його слова, але не живуть таким життям, яким живуть люди віруючі. Тому Христос і сказав, що коли Він прийде в другий раз на землю, то навряд чи знайде віру на землі. Як розуміти ці слова Спасителя? Що християн не буде на землі? Будуть, але ці християни не будуть жити по-християнськи. Ось візьмемо для прикладу Європу. Вона наче християнська, але чи живуть ці християни по-християнськи? Коли навіть держави приймають закони про одностатеві шлюби та ті, які протирічять заповідям Христовим.

Син Божий воплотився на світ, перетерпів страждання для того, щоб знищити всякий гріх, страждання і смерть в людській природі. Тому треба бути християнином не по назві, а по життю. Жити треба як християни, тобто за заповідями Христовими. Ми повинні дякувати Богу за те, що в Україні переважна більшість людей не тільки вірять в Бога, але й живуть по-християнськи, відвідують храми, виявляють свою любов до ближніх, як, наприклад, українці захищають свою землю і народ на Донбасі. І багато храмів будуються в Україні.

Тому, дорогі браття і сестри, будемо дякувати Богові за те, що Він піклується про нас, і карає і люблячи милує. Тому ми маємо тверду надію, і цією надією є Бог, Який піклується про нас більше ніж ми самі про себе. Бо ми думаємо тільки про земне, а Бог готує нам вічне, безкінечне, блаженне життя. Ось це і є Божественна любов до нас”, – сказав у своїй проповіді Патріарх Філарет.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву за визволення України і всього світу від епідемії коронавірусу.

Того ж дня після вечірнього богослужіння у Володимирському соборі Святійший Патріарх Філарет читатиме у Володимирському соборі акафіст Воскресінню Христовому.

cerkva.info

Теги: Філарет ,Патріарх Філарет,Церква,ПЦУ ,УПЦ Київського патріархату,Патриарх Филарет

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео