Ірина Венедіктова зустрілася з представницею Європейської Комісії Катаріною Матерновою

Ірина Венедіктова зустрілася з представницею Європейської Комісії Катаріною Матерновою
312476 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела зустріч із головою Групи підтримки України, заступницею Генерального директора Директорату з питань сусідства та розширення Єврокомісії Катаріною Матерновою, у ході якої обговорювалися питання співпраці та реформи прокуратури та інших правоохоронних органів.

Ірина Венедіктова висловила вдячність за сталу підтримку розвитку органів прокуратури з боку міжнародних партнерів.

Увага міжнародної спільноти та української громадськості прикута до перебігу конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

«Обрання нового очільника САП надзвичайно потрібне для розвитку антикорупційної інфраструктури України і Офіс Генпрокурора  всіляко  технічно і організаційно підтримує роботу конкурсної комісії, жодним чином не втручаючись в її діяльність. Процес добору вийшов дуже тривалим, але ми всі сподіваємось, що комісія досягне консенсусу і її робота продовжиться конструктивно і результативно», - зазначила Генпрокурор.  

Окрему увагу у ході зустрічі приділили питанням реформ в Україні, зокрема реформі прокуратури.

«Ми провели безпрецедентну переатестацію усіх трьох рівнів органів прокуратури «на одному диханні». І щоб ми змогли зберегти результати цього перезавантаження, ми очікуємо на прийняття законопроекту, що закріпить правило проходження атестації для всіх, хто заходить у систему. Проте це лише початок - триває глибинна реформа інституції, щоб бути відкритішими і прозорішими», - додала Генеральний прокурор.

У співпраці з європейськими партнерами триває також процес діджиталізації правосуддя. Офіс Генпрокурора поставив за мету розробити проект електронного кримінального провадження для понад 50 тисяч користувачів в органах правопорядку та судовій системі. В планах на наступний рік почати його запуск із органів прокуратури та ДБР.

Представники Єврокомісії запевнили в підтримці ініціатив української прокуратури. Сторони домовилися про поглиблення співпраці та подальшу екпертну допомогу міжнародної спільноти розвитку органів правопорядку та  проведення реформи системи правосуддя.

gp.gov.ua

Теги: Ірина Венедіктова,Генеральний прокурор,Катаріна Матернова,САП,Офіс Генпрокурора

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео