Запрошуємо на Першу Програму підвищення кваліфікації з Прикладного аналізу поведінки в Україні

Запрошуємо на Першу Програму підвищення кваліфікації з Прикладного аналізу поведінки в Україні
39845 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рада поведінкових аналітиків України у співпраці з факультетом педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка презентує ПРОГРАМУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

"Курс підготовки інструкторів Прикладного Аналізу Поведінки (АВА)".

Коли: з 14 - 19 червня 2021 року

Програма адресована: працівникам інклюзивно-ресурсних центрів, вчителям, вихователям, асистентам вчителя\вихователя, логопедам, дефектологам, практичним психологам, соціальним працівникам, тьюторам, всім спеціалістам, які приймають участь в вихованні, розвитку та навчанні дітей з особливими освітніми потребами, а також турботливим батькам.

Кожному спеціалісту важливо отримати результат від занять з дітей з особливими освітніми потребами, проте ми часто бачимо, що дитина не виконую наші завдання, не сконцентрована і має багато не бажаної поведінки під час занять ( не слухняна дитина).

ПАП має систему методів і дієвих інструментів допомоги в цих випадках.

Якщо розуміти причини поведінки дитини, ми можемо дати їй необхідно допомогу для опанування вкрай важливих навичок, знань і умінь .

Концентрація уваги, це не лише фізіологічний стан це також поведінка дитини і можемо значно покращити можливості до засвоєння матеріалу.

Дитина себе погано поводить, дитина не хоче робити завдання, дитина кричить, розкидає речі певним чином це воля дитини і певним чином це майстерність спеціаліста налагодити співпрацю з дитиною.

Важливо формувати команду спеціалістів, які діють спільно в інтересах дитини.

На даному курсі ви отримаєте системні знання, розумінням процесів, чому дитина веде себе так і не інакше, що ми, батьки і спеціалісти маємо робити в цих та інших випадках. Як коректно і з повагою до дитини побудувати системну допомогу, корекцію і розвиток.

Ми дамо вам систему методів, інструментів, практичних знань і умінь з Прикладного аналізу поведінки, яка буде ефективною для досягнення багатьох життєво важливих цілей.

Місце проведення: м. Львів Туган-Барановського, 7, Факультет педагогічної освіти

Тривалість курсу: 6 днів

Програма курсу:

 • Історія, основні терміни ПАП
 • Базисні принципи Прикладного Аналізу Поведінки
 • Методики навчання
 • Збір і аналіз даних
 • Небажана поведінка
 • Підтримання та узагальнення навичок
 • Етичний кодекс поведінкового аналітика

Даний курс передбачає 2 дні практики на який ви навчитесь використовувати наступні методи і стратегії навчання:

 • підбір і тестування мотиваційних стимулів
 • використання підказок , яке передбачає вірний вибір підказки і своєчасне припинення використанні підказок
 • метод DTT метод навчання окремими пробами
 • метод ІТТ метод навчання змішаними блоками
 • метод шейпінг ( формування ) реакції
 • ланцюжки поведінки

Мова проведення: українська

Сертифікат видається за результатами складання іспиту.

Що отримаєте:

 • сертифікат про підвищення кваліфікації ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА;
 • сертифікат з наданням кваліфікації Інструктор ПАП (ви зможете практикувати як інструктор ПАП під кураторством/супервізією);
 • розміщення у реєстрі поведінкових аналітиків України (при наданні усієї необхідної інформації).

Ціна: 8000 грн (можлива оплата частинами)

Ціна: 7500 грн для осіб, які прагнуть знань без екзамену і без Сертифікату

Для оплати переходьте за посиланням ↓

https://cbaukraine.com/activity

З будь-яких питань телефонуйте (096) 665 39 22 Олена

Викладачка курсу:

Карабліна Тетяна - поведінкова аналітикиня, дефектологиня, логопединя

В 2019 році Заснувала Громадську Спілку «Рада поведінкових аналітиків України»

Є Засновником та директором ТОВ «ВИДАВНИЦТВО СПІЛКИ ПОВЕДІНКОВИХ АНАЛІТИКІВ УКРАЇНИ»

Є перекладачем і редактором всесвітньо відомого тестування ABLLS – R “The Assessment of Basic Language and Learning Skills - Revised” українською мовою - «Оцінювання базових мовних і навчальних навичок – Переглянуте» – https://cbaukraine.com/pub

Працює з дітьми/підлітками з РАС з 2008 року практичний досвід роботи понад 12 років

Має більше 4500 годин супервізій, де 1 година підтверджує 20 годин практики

Постійно працює під супервізіями 2 BCBA

Мелешкевич Ольги сертифікованої поведінкової аналітикині (BCBA) із практичним досвідом понад 17 років, психологині, Провідної спеціалістки в Інституті професійної практики (IPPI) у штаті Массачусетс, США.

Марини Азимової сертифікованої поведінкової аналітикині (BCBA) із практичним досвідом понад 23 років (Ed. M., MSW., BCBA), засновниці ABA Services of CT, LLC.

Джерело

Теги: Прикладний Аналіз Поведінки,Рада поведінкових аналітиків України,Карабліна Тетяна,поведінкова аналітика,АВА,ПАП,Украина,Україна,Карабліна
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео