Лариса Ільєнко - торгашку Здорівським піском підозрюють у замовленні людини

Лариса Ільєнко - торгашку Здорівським піском підозрюють у замовленні людини
34518 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські правоохоронні органи не діють в розслідуванні справ про замах на командира Грузинського Легіону Мамуку Мамулашвілі і його заступника, заявив сам Мамулашвілі. Він розповів про декілька гучних злочинів:

Обстріл бійців Легіону в околицях м. Обухів (Київська область). Мета – виставити воїнів бандитами і усунути їх керівників. В результаті Мамулашвілі і його заступник отримали вогнепальні поранення.

Наймання професійного вбивці для фізичного усунення Мамукі Мамулашвілі. Намагалися найняти військового інженера для підриву машини. За це готові були заплатити $ 60 тис .: $ 10 тис. – завдаток і ще $ 50 тис. Після виконання замовлення.

Напад на Грузинський Легіон в центрі Києва спецпідрозділом «КОРД» без будь-яких правових підстав і затримання на тривалий час. Після чого воїнів відпустили.

Другий замах провалився завдяки тому, що людина, яку намагалися найняти – зізнався.

«Ця людина знає нас. Він відмовився. Прийшов і попередив нас, і погодився дати свідчення в правоохоронних органах і в суді. Його особисто намагалася найняти глава Обухівської райради Лариса Ільєнко, яка організувала обстріл в Обухові, і чиї люди поранили нас. Про все це і про нашого інформатора ми написали в своїх заяви в правоохоронні органи. Однак вони відмовилися нам допомагати, і не діяли », – розповів Мамулашвілі.

Він повідомив, що заяви про злочини подавалися в місцеву поліцію, СБУ та Державне бюро розслідувань. Однак ніде на них не реагували.

«Правоохоронці залишалися нейтральними, не розслідували справи. А нам було дуже складно самим щось зробити», – підкреслив командир Грузинського Легіону.

Він бачить проблему в корупції, підкупі замовницею – Ларисою Іллєнко – представників силових структур. Іллєнко вважається «пісочної королевою» в регіоні: займається незаконним видобутком піску в Обухівському та Васильківському районах. Щоб отримати дозвіл на видобуток піску пішла до райради. У своїй декларації Іллєнко вказала активи в розмірі $ 1 млн, а також готівкові суми в розмірі € 350 тис. та 2 млн грн.

«Такі справи дуже важко розслідуються, тому що, на жаль, дуже високий рівень корупції. У правоохоронних органах дуже багато людей, яких можна купити. Це роблять такі персонажі як Іллєнко та інші особи, які їй допомагають (колишній «регіонал» Вадим Столар, Андрій Нагребельний і т.д.). Обурення викликає те, що люди, які не раз звинувачені і за якими є кримінальні справи СБУ по сепаратизму (такі як Іллєнко) – ці люди мають нахабство зазіхати на добровольців, виходячи зі своїх інтересів », – підкреслив Мамука Мамулашвілі.

Він уточнив, що справу про сепаратизм на Ларису Іллєнко було відкрито за допомогу російським спецслужбам – ФСБ. Вона підозрюється в передачі схем бронетехніки, яка повинна була вироблятись для армії в Україні.

Щоб українські правоохоронні органи взялися за розслідування злочинів щодо Грузинського Легіону, їх довелося зобов’язати це зробити через суд. Подавалася скарга в суд, за допомогою якої ДБР зобов’язали відкрити кримінальне провадження та внести справу до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Напади на Легіон мають матеріальну підоснову.

«Це чисто фінансовий інтерес щодо бази, на якій ми зараз дислокуємся. Це завод «АТЕК». Іллєнко не раз робила рейдерські захоплення даної території, і ми їй заважаємо тим, що ми розташовані на цій базі. Знаходимося там на підставі офіційного листа Міністерства оборони, абсолютно легально. Справа перетворилося в конфронтацію сепаратистки з добровольцем », – зауважив Мамулашвілі.

Він закликав депутатів Верховної Ради і президента Володимира Зеленського вжити заходів, і захистити Грузинський Легіон. Також як Легіон захищав землю України.

n-v.org.ua

Теги: Лариса Ільєнко,Обухів ,Мамулашвілі,замах ,Грузинський Легіон,АТЕК,завод АТЕК,Украина,Україна, Лариса Ільєнко «Батьківщина», Лариса Ільєнко голова Обухівської районної ради,Ільєнко,Ильенко,Лариса Олександрівна Ільєнко,Лариса Ільєнко «Батьківщина», кандидат на пост Глави Обухівської міської ОТГ Лариса Ільєнко,“Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Лариса Ільєнко,Батьківщина, «Батькивщина» , ВО «Батьківщина»,“Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”,Мамуку Мамулашвілі,Українські правоохоронні органи,правоохоронні органи,Обухів,Київ,Киев, Киевская область, Київська область,КОРД,глава Обухівської райради Лариса Ільєнко,ДБР,СБУ ,Державне бюро розслідувань,Служба безпеки, Служба Безпеки України,Служба безопасности,Служба безопасности Украины, СБ Украины, СБ України,Іллєнко ,Андрій Нагребельний,Нагребельний,ПРАТ «АТЕК»,АТЕК ,Володимир Зеленський, Зеленський, Владимир Александрович Зеленский, Володимир Олександрович Зеленський,Володимир Зеленський Вікіпедія,ВР,ВРУ, Верховная Рада,Верховная Рада Украины, Верховна Рада,Верховна Рада України
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео