Вадим Столар - хто в столичній міськраді підконтрольний одіозному забудовнику, нардепу та члену фракції ОПЗЖ?

Вадим Столар - хто в столичній міськраді підконтрольний одіозному забудовнику, нардепу та члену фракції ОПЗЖ?
280140 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук – під домашнім арештом, ми з вами мало не щодня дізнаємось нові факти про те, як проросійські сили контролюють Україну. Однак, мало хто знає, що їх щупальці міцно оповили Столицю – Київську міську раду. Центр медіарозслідувань «Булава» вперше публікує перелік депутатів Київради і столичних чиновників, які підконтрольні одіозному забудовнику, нардепу та члену фракції ОПЗЖ Вадиму Столару.

Стержень групи Столара складається з родичів і особливо наближених осіб. Зокрема це:

Михайло Наконечний: секретар комісії Київради з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг. Депутат і директор «Благодійного фонду Вадима Столара». Наконечний працює помічником нардепки від ОПЗЖ – Наталії Приходько, яка є Вадиму Столару двоюрідною сестрою.

Оксана Попович в дівоцтві Майструк: очолює Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва. Можливо є двоюрідною сестрою жінки Столара Інни Майструк.

Слончак Володимир: член комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. ЗМІ повідомляли, що у нього відносини з тіткою Вадима Столара Людмилою Костенко. Цю п’яну пару було затримано в машині поліцією.

Юлія Уласик: секретар комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики. У 2019 році стала помічницею Столара і посіла посаду начальника управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Надалі йдуть особи з різних фракцій Київради, які були викриті журналістами у різного роду схемах пов’язаних з Столаром.

Михайло Царенко: перший заступник комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.
Ексгендиректор “Київзеленбуду” (в 2012-2014 роках). З квітня по грудень 2016-го Царенко працює заступником і керівником апарату Київської обласної державної адміністрації, коли нею керував Максим Мельничук, якого призначили за сприяння Столара.

Олена Букало: перший заступник голови комісії міськради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. Має зв’язки ще і з бізнес-партнером Столара Вагіфом Алієвим.

Олексій Окопний: голова комісії міськради з питань транспорту, зв’язку та реклами. ЗМІ вказували на його лобіювання електронного квитка та програмних продуктів Kyiv smart city, в якому були інтереси Столара, що і стало причиною закриття проекту.

Володимир Яловий: член комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Давній столичний чиновник, колишній соратник мера Олександра Омельченка. За чутками, потрапив до Київради за списками ОПЗЖ завдяки протекції Столара.

Бондаренко Володимир: голова комісії Київради з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради. Комітет виборців України вважає Бондаренка чи не найвпливовішим активом Столара.

Кушнір Ілля – пов’язаний через будівельний бізнес свого батька.

Окремо слід відзначити родину депутатки Київради Ірини Никорак, чиї брати і сестри займають ключові посади в органах, які контролюють будівництво в Києві:

Ірина Никорак: заступник голови комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою
з Вадимом Столаром її пов’язує чоловік – Еміль Соловйов, який працює в сфері будівництва і, крім того, був помічником нардепа Столара парламенту VI скликання.

Брат Ірини Олександр Никоряк: директор Департаменту з охорони культурної спадщини КМДА.

Сестра Ірини Марина Никоряк: начальник відділу ДП “Укрдержбудекспертиза”.

Вагомою групою являються ще сім депутатів ОПЗЖ в Київраді на яких Вадим Столар має безпосередній вплив, як голова столичної організації партії Медведчука.

Проросійський політик Вадим Столар, для лобіювання своїх інтересів в Київраді, використовує депутатів з різних фракцій, загалом контролюючи 17 депутатів міськради і значну кількість чиновників.

bulava.info


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: ОПЗЖ,Вадим Столар,Элита-центр,Максим Микитась,Киевметрострой,турфирма Яна,Элита-стройинвест,Столар , Виталий Кличко, Максим Микитась,Оппоблок,Михайло Наконечний,Оксана Попович,Слончак Володимир,Юлія Уласик,Михайло Царенко,Олена Букало,Олексій Окопний,Володимир Яловий,Бондаренко Володимир,Кушнір Ілля,Ірина Никорак,Олександр Никоряк,Марина Никоряк,Київрада,КМДА,Столар компромат,Столар скандал,столар вадим,Укрдержбудекспертиза

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео