Замминистра экономики ездит на Porsche за 2 млн гривен

Замминистра экономики ездит на Porsche за 2 млн гривен
44878 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заместитель министра экономики Кристина Голубицкая задекларировала элитный Porsche Macan, две квартиры в Киеве и акции шахтоуправления «Покровское».

В 2017 году Кристина Голубицкая приобрела квартиру в Киеве площадью 80,7 кв.м. за 4,7 млн гривен, еще одну квартиру в столице, площадью 71,9 кв.м она купила в следующем году за 1,1 млн гривен.

Также она владеет автомобилем Porsche Macan (2018) который она приобрела в 2019 году за 2,1 млн гривен.

Ей принадлежат ценные наручные часы Rolex и Chopard. В 2020 году она также приобрела сумку Louis Vuitton.

В 2019 году она приобрела 199 тыс. акций ЧАО «Шахтоуправление «Покровское», а с2015 года ей принадлежат акции ЧАО «Мостострой».

В 2020 году Голубицкая заработала 615 тыс. гривен от ОО «Фонд архитектуры реформ в Украине», а также 95 тыс. гривен от ООО «Объединенная регистрационная компания». Ей принадлежат 35 тыс. долларов сбережений в виде наличных средств.

Голубицкая — дочь министра экономики времен Виктора Януковича  Игоря Прасолова (24 декабря 2012 года — 27 февраля 2014 года). 32-летняя Кристина Голубицкая начинала трудовую карьеру в 2010 году в должности экономиста отдела инвестиционного консалтинга ООО «Альтана Капитал», занималась прогнозированием биржевых показателей и оценкой бизнеса.

Источник

Теги: Заместитель министра экономики Кристина Голубицкая,Заместитель министра экономики Голубицкая,Заместитель министра экономики ,Кристина Голубицкая,Голубицкая,Porsche Macan,Киев,Київ,Украина,Україна,Porsche ,Macan,Покровское,наручные часы Rolex ,Rolex ,часы Rolex ,наручные часы Chopard,Chopard,часы Chopard,ЧАО «Шахтоуправление «Покровское»,ЧАО,Шахтоуправление «Покровское»,ЧАО «Мостострой»,ЧАО Мостострой,Мостострой,ООО «Объединенная регистрационная компания»,ООО Объединенная регистрационная компания,ООО,Объединенная регистрационная компания,ОО «Фонд архитектуры реформ в Украине»,ОО Фонд архитектуры реформ в Украине,ОО ,Фонд архитектуры реформ в Украине,Виктор Янукович,Янукович, Виктор Янукович,Виктор Янукович Википедия,Игоря Прасолов,Прасолов,ООО «Альтана Капитал»,ООО Альтана Капитал,Альтана Капитал
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео