Віталій Борт - соратник Медведчука зберігає готівкою 120 мільйонів

Віталій Борт - соратник Медведчука зберігає готівкою 120 мільйонів
26741 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народний депутат фракції «Опозиційна платформа – За життя» Віталій Борт разом з дружиною Ольгою зберігають готівкою майже 120 мільйонів гривень.

Відповідна інформація відображена в електронній декларації народного депутата за 2019 рік.

Віталій Борт зберігає готівкою 820 тисяч доларів, 670 тисяч євро та 1 мільйон 200 тисяч гривень. У гривневому еквіваленті це приблизно 43 мільйони. 


Дружина Борта Ольга задекларувала 800 тисяч доларів, 2 мільйони 500 тисяч гривень, 1 мільйон 700 тисяч євро або 75 мільйонів гривень.Разом сім’я парламентаря зберігає готівкою майже 120 мільйонів гривень.

На банківських рахунках Ольга Борт тримає більше 40 мільйонів гривень. А ще десятки мільйонів подружжя позичило третім особам.

Довідка. Віталій Борт –  український підприємець і народний депутат 5, 6, 7 і 9 скликань.

Народився Борт 1 вересня 1972 року в м. Донецьк. Закінчив Донецький політехнічний інститут, факультет «Будівництво автомобільних шляхів та мостів» (1989—1994), інженер-будівельник.

Політична діяльність

Народний депутат України 5-го скликання з квітня 2006 до листопада 2007 від Партії регіонів, № 105 в списку. На час виборів: комерційний директор ТОВ «Торговельно-маркетинговий дім «Ясинуватський машинобудівний завод». Голова підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства Комітету з питань транспорту і зв’язку (з липня 2006), член фракції Партії регіонів (з травня 2006). В парламентській роботі він не відзначався — оскільки за всі пленарні засідання не було зареєстровано жодного його законопроекту.

Народний депутат України 6-го скликання з листопада 2007 до грудня 2012 від Партії регіонів, № 168 в списку. На час виборів: народний депутат України, член ПР. Член фракції Партії регіонів (з листопада 2007), член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин (з грудня 2007). Будучи обраним Народним депутатом України 6-го скликання. Під час цієї каденції Борт не вирізнявся активною парламентською діяльністю. Відмітився лоббістським законом «законопроект № 8005, яким передбачається внесення змін до Українського класифікатора товарів зовнішньоекономічної діяльності та відміну податку на додану вартість для експорту паливних гранул та брикетів».

Народний депутат України 7-го скликання з грудня 2012 до листопада 2014, виборчий округ № 56, Донецька область, від Партії регіонів. «За» 71,08 %, 6 суперників. На час виборів: народний депутат України, член Партії регіонів. Член фракції Партії регіонів (з грудня 2012), голова підкомітету з питань трубопровідного транспорту Комітету з питань транспорту і зв’язку (з грудня 2012).

Народний депутат України 9-го скликання від партії «Опозиційна платформа — За життя», № 28 у списку. На момент обрання – заступник директора з економіки ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП».


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту:  wikibazainfo@gmail.com

Теги: Готівка,Депутати,доходи,Декларація,Опозиційна платформа – За життя,ОПЗЖ, ОПЗЖ,Борт Виталий ,Виталий Петрович Борт,Минсоцполитики,политик,Борт Віталій Петрович,Народный депутат Верховной Рады IX созыва (,Борт Виталий Петрович. Народный депутат Верховной Рады,Виталий Борт: биография, досье, компромат и доходы,Украина,Україна,Наличка,Наличные,декларация,декларации,За жизнь, Оппозиционная платформа – За жизнь,Оппозиционная платформа – За жизнь,За життя,Борт,ВР,ВРУ, Верховная Рада,Верховная Рада Украины, Верховна Рада,Верховна Рада України,ТОВ,ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП»,ТОВ ДС ПРОМ ГРУП,ДС ПРОМ ГРУП,Партія регіонів,партия регионов, Партия регионов
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео