MOROZOVA ПОСЛАЛА ВСІХ НА… У НОВОМУ ВІДЕО 18+

MOROZOVA ПОСЛАЛА ВСІХ НА… У НОВОМУ ВІДЕО 18+
39787 ПЕРЕГЛЯДІВ

MOROZOVA представила новий сингл «Не вистачає тебе».

«Не вистачає тебе» – це щира музична історія від першої особи, яка закликає слухачів віддатися всім своїм почуттям і бути щасливим тут і зараз. Трек «Не вистачає тебе» зачіпає непросту тему: іноді люди можуть бути разом, але відчувати себе самотніми.

Що цікаво, MOROZOVA представила два варіанти пісні – російською та українською мовами. Автором музики стала Анастасія Пустовіт, а ось лірику написала сама співачка і Пустовіт.

Одночасно з виходом синглу був представлений відеокліп. Зйомки відео проходили в заміському комплексі в Кончі-Заспі, режисер кліпу – Володимир Якименко. За сюжетом кліпу, в спогадах співачки, немов кадри з кінофільму, проносяться її відносини з різними чоловіками, але жоден із них не зміг дати потрібного тепла. Того єдиного, якого вона любить всім серцем, поруч немає і його дуже не вистачає.

У пам'яті проносяться уривки спогадів і почуттів – вони співзвучні з лірикою пісні.

У відео MOROZOVA приміряла кілька спокусливих і відвертих образів:

«Мені хотілося відтворити в стилі і луках моєї героїні образ чуттєвої музи, яка надихає чоловіків красою і жіночою енергією.

У день зйомки погода виявилася непередбачувана: сонце різко змінив дощ, і нам довелося продовжити зйомку в павільйоні. Але ті незаплановані кадри під дощем, вийшли дуже кінематографічніми. Вони додали деякого драматизму кліпу», – розповідає співачка про зйомки.

Головний лейтмотив відео полягає в тому, що у відносинах потрібно бути щирими, дарувати ніжність, тепло і турботу, адже коли ми любимо, – не потрібно боятися проявляти свої справжні почуття.

radioclub.ua

Теги: MOROZOVA ,Не вистачає тебе,співачка MOROZOVA ,Анастасія Пустовіт,пісня Не вистачає тебе,Анастасия Пустовит,Пустовит,Пустовіт,Морозова, MOROZOVA Не вистачає тебе,Не вистачає тебе MOROZOVA
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео