Виталий Кропачев банкротит свою фирму, пытавшуюся завладеть ГП «Угольная компания «Краснолиманская»

Виталий Кропачев банкротит свою фирму, пытавшуюся завладеть ГП «Угольная компания «Краснолиманская»
340938 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хозсуд Донецкой области открыл производство по делу №905/809/21 о банкротстве ООО «Шахтерсктранс», которая скупала уголь госшахт и продавала его по завышенным ценам для «Центрэнерго».

Согласно судебным материалам, инициатор этой процедуры — ЗАО «Центральная обогатительная фабрика «Россия», среди учредителей которых Виталий Кропачев. Он же является и бенефициаром «Шахтерсктранса».

Сотрудничество с компанией ООО «Шахтерсктранс» стало ключевой причиной убыточности ГП «Первоймайскуголь». В частности, аудит деятельности госшахты показал, что в период 2018-2019 годов предприятие реализовывало уголь по заниженной стоимости структурам угольного бизнесмена Виталия Кропачева.

Всего за период аудита разница между ценой и себестоимостью готовой угольной продукции в сумме составила почти 1,2 млрд гривен. В 2018 году предприятие таким образом потеряло почти 500 млн гривен, в 2019 году — более 560 млн гривен, а за два месяца 2020-го — почти 95,6 млн гривен.

В частности, в ноябре 2018 года госпредприятие заключило договор с ООО «Шахтерсктранс» Виталия Кропачева. Кроме того, в 2019 году предприятие отгружало угольную продукцию по двум договорам с ГП «Госуглепостав».

Как «Шахтерсктранс», так и «Госуглепостав» перепродавали уголь на ПАО «Центрэнерго» и закупали его у ГП «Первомайскуголь» по заниженной цене.

Кроме того, «Шахтерсктранс» судился за угольный концентрат стоимостью около 30 млн гривен, который находился на территории ГП «УК «Краснолиманская» и был обогащен, как утверждают у Кропачева, по договору с ООО «Шахтерсктранс».

Впрочем, Верховный суд в составе коллегии судей Кассационного хозяйственного суда закрыл кассационное производство, открытое по жалобе ООО «Шахтерсктранс», отказавшись тем самым накладывать арест на спорный уголь ГП «УК «Краснолиманская».

368.media

Теги: Виталий Кропачев,Шахтерсктранс,Краснолиманская,Центрэнерго

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео