Жители Луганской области вышли на акции протеста и требуют от депутатов качественной работы!

Жители Луганской области вышли на акции протеста и требуют от депутатов качественной работы!
284474 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Тебя выбрали люди - так работай!». С таким криком души избиратели Северодонецкого района обратились в основном к депутатам от партии «Оппозиционная платформа - За Життя».

В гг. Северодонецк, Лисичанск возмущённые избиратели пришли на работу, где работают избранные депутаты Северодонецкого районного совета Валерий Черныш - руководитель профсоюза Северодонецкого «Азот» и Татьяна Худоба - начальник отдела образования Лисичанской военно-гражданской администрации, чтобы задать один вопрос: «почему они не выполняют свои депутатские полномочия», не решают проблемы людей? Депутаты Черныш и Худоба даже не вышли к людям, проигнорировали, а избирателей не пустила к ним охрана. 

Со слов местных жителей эти люди ни разу не проявили себя, как избранные депутаты. Журналисты, проверив информацию, на сайте Северодонецкого районного совета, в разделе «доступ до публичной информации», убедились, что они ни разу не приняли участие в сессии районного совета, не подали ни один проект решения, касающийся интересов людей. В то время, когда депутаты рассматривали вопросы завышенных тарифов Киевом, закрытия санаторной школы в г. Рубежное, внесудебной расправы над телеканалами Медведчука и тд. Все депутаты, вне зависимости от политической принадлежности, выступили против этих «пагубных действий» — об этом просили избиратели.

Людей возмущает почему больше всего не работают депутаты, которых выдвинула партия ОПЗЖ? Эта сила по итогам местных выборов заняла 1 место в районе. Из сайта совета видно, что кроме Черныша и Худобы бездействуют ещё: Байрамов Евгений, Абрамов Артём, Голуб Олег, Загоруй Светлана, Кочарян Тигран, Ратушная Елена, Щеглаков Едуард и тд.

Но, интересен другой факт. Со слов общественников, знающих внутренние полит расклады в регионе, вышеперечисленные депутаты выдвинуты по квоте Бойко-Дунаева. Остальные - это квота Медведчук-Рабинович-Дубовой. По квоте последних - их депутаты принимают участие в работе органа местного самоуправления. Кстате Дубовой Ростислав и является главой Северодонецкого районного совета. 

Пенсионер Валентина Павловна не понимает, как ОПЗЖ, которой она доверяет, её лидерам могли довериться таким «бессовестным людям»?

Избиратели обещают, что это не последняя их акция. Они знают фамилии всех «лже депутатов» и от других партий: «Наш край» - Дзивульский Георгий и Дегтяренко Олег, «Слуги народа» - Якунин Александр, Прокопенко Владимир и Водяник Роман, «Оппоблок» - Глущенко Роман и др. Обещают выяснить где работают остальные, чтобы нанести им «визит вежливости». Главная цель: заставить депутата работать!

P.S. Информация взята из открытых источников в социальной сети Facebook, в группах Луганского региона: 

  1. (Файне Рубіжне)
  2. (Свободная ЛУГАНЩИНА)
  3. (Северодонецк Оперативный)
  4. (Кременщина свободная)
Теги: ОПЗЖ,Оппозиционная платформа - За життя,Дубовой Ростислав,Северодонецк,Валерий Черныш,акции протеста

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео