МВС планує за півтора року охопити всю територію України авіаційною системою безпеки - Арсен Аваков

МВС планує за півтора року охопити всю територію України авіаційною системою безпеки - Арсен Аваков
306790 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерство внутрішніх справ України протягом найближчих півтора року планує охопити авіаційною системою безпеки всю територію країни, розставивши службову авіацію так, щоб забезпечувати транспортування хворих, трансплантологію, надзвичайні ситуації, військові та поліцейські потреби.

Як повідомляє прес-служба відомства, відповідну заяву зробив глава МВС Арсен Аваков під час робочої поїздки в Центр авіаційного забезпечення Національної поліції, що базується на вертодромі "Гелікоптерний майданчик Канів".

"Ми розставимо гелікоптери по країні так, щоб вертолітна група системи авіаційної безпеки Міністерства внутрішніх справ взаємодіяла для допомоги людям у всій державі від питань медицини до  надзвичайних ситуацій", - заявив міністр.

Він зазначив, що на канівській базі авіаційного забезпечення Нацполіції розташовані спеціалізовані вертольоти для потреб поліції та санавіації.

"Є також гелікоптерна група прикордонників, гвардійців і рятувальників. За необхідності вони всі працюють за спеціальним алгоритмом і допомагають одне одному. Саме цей майданчик буде обслуговувати Черкаську та Київську області", - наголосив міністр.

Повідомляється, що на базі, на території 8,6 га закуплено й побудовано два додаткових ангари для авіації Національної поліції України, а незабаром буде зведено готельний комплекс для потреб авіаційного персоналу.

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров додав, що до кінця 2021 року планується постачання 26 французьких вертольотів Airbus. Зокрема, восьми - Н145 останньої модифікації для потреб Національної поліції; семи - Н125 для Держприкордонслужби та 11 - Н225 для Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Нацгвардії.

У свою чергу глава Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що частина вертольотів використовуватиметься для порятунку людей, тоді як інша - для проведення спецоперацій.

"За рік ми побудували центр, який повністю забезпечить функціонування авіації Нацполіції, що входить до складу Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС. Наші гелікоптери будуть задіяні для порятунку людей та проведення спецоперацій. Вертоліт рухається зі швидкістю 225 км/год, що вчетверо швидше, ніж автомобіль. Нині поліція стала ще більш мобільною та швидкою", - наголосив Клименко.

У свою чергу начальник Управління авіації та поліції на воді Сергій Науменко розповів, що для належного функціонування Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС у Національній поліції  створено державну установу "Центр авіаційного забезпечення Національної поліції України", впроваджено посади авіаційного персоналу та затверджено постійний штат установи.

"У рамках розвитку Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС у 2020 році Національна поліція України отримала два вертольоти Airbus H145, які були розмитнені, пройшли відповідну сертифікацію, зареєстровані в установленому порядку та одержали дозволи на виконання польотів", - зазначив Науменко.

За його словами, згідно з графіком проводяться навчання та перепідготовка авіаційного персоналу.

На сьогодні в Льотній академії компанії Airbus Helicopters Deutschland уже успішно пройшли перепідготовку 30 техніків, з яких троє отримали свідоцтва інструкторів, 12 пілотів і чотири інженери Нацполіції.

При цьому технічний персонал склав іспити й отримав відповідні сертифікати (перші з силових відомств України). Водночас чотири пілоти проходять навчання, а ще четверо пройдуть перепідготовку в серпні поточного року.

interfax.com.ua

Теги: МВС,Арсен Аваков, Міністерство внутрішніх справ України,авіація,Центр авіації Нацполіції ,Аваков

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео