Патріарх Філарет увійшов у Топ-20 впливових людей Києва

Патріарх Філарет увійшов у Топ-20 впливових людей Києва
299371 ПЕРЕГЛЯДІВ

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет увійшов у Топ-20 впливових особистостей столиці.

17 червня 2021 року, за дорученням журі, в Патріаршій резиденції, диплом переможця щорічної премії Предстоятелю Української Православної Церкви Київського Патріархату вручив громадський і культурний діяч Ігор Мізрах.

«Коли поважне журі відбирало кандидатів на відзначення, то щодо Вашої особи, шановний владико, навіть не виникало сумнівів. Переоцінити Ваш вклад у будівництво помісної Української Православної Церкви не можливо – він величезний. Ви були, є та будете авторитетною людиною для більшості українців і я думаю, не лише в Києві, але й у цілій Україні. Ми Вас знаємо, як великого богослова, перекладача Біблії українською мовою. Ми всі пишаємося Вами, як великим пастирем. Тому Ваше ім’я в цьому поважному рейтингу цілком заслужене. За значний внесок у розбудову України, заслуги перед українським народом та благодійну діяльність я з радістю вручаю Вам відповідну нагороду та диплом, підписаний директором громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Україна славетна» Інесою Міхно», – сказав Ігор Мізрах.

Переможцями цьогорічного рейтингу впливовості у столиці, увійшовши в двадцятку, також стали: Володимир Кличко, Микола Голомша, Олег Пинчук, Сергій Гайдай та інші.

cerkva.info

Теги: Патріарх Філарет,Філарет ,Топ-20 впливових людей Києва, Ігор Мізрах, Православна церква України,УПЦ,рейтинг, Мізрах Ігор Аркадійович

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео