“РУССКИЙ МИР” ВАДИМА СТОЛАРА

“РУССКИЙ МИР” ВАДИМА СТОЛАРА
280799 ПЕРЕГЛЯДІВ

Провальна виборча кампанія Андрія Пальчевського, якого відкрито звинувачують у співпраці з ГРУ РФ, проявила розгалужену мережу фінансування російських терористів та проросійських політиків на чолі з Вадимом Столаром та іншими посадовцями і представниками столичного бізнесу. 

Столар Вадим

Джерела вказують, що фінансування кампанії Пальчевського здійснював будівельний магнат, екс-депутат від Партії регіонів і теперішній керівник столичного осередку “ОПЗЖ” Столар. Точні витрати відомі лише Пальчевському і Столару, та ще особистому політтехнологу будівельного магната Влащенку, який і керував виборчою кампанією Пальчевського. На кампанію витрачено десятки мільйонів доларів. За даними “Ділової столиці” лише за рекламу в YouTube в останній тиждень агітації оплачено 978 тисяч гривень. Однак щедрість Вадима Столара проявлялась не лише до одіозного Пальчевського, але і до інших носіїв “Русского мира”, про що ми поговоримо окремо.

Існує тісний зв’язок між Столаром та Копиловим Вадимом Анатолійовичем – колишнім першим заступником Міністра економічного розвитку та торгівлі Андрія Клюєва, наближеної особи Миколи Азарова. Копилов  був фактичним власником банків “Камбіо” та “Терра Банк”, які обслуговували фінансові справи “сім’ї” Януковича. На даний час Копилов спільно зі Столаром є власниками АТ “Кристалбанк” (створеного на базі “Терра Банку”). Можливості цього банку, порушуючи вимоги фінансового моніторингу, використовуються для виведення валюти за кордон та обслуговування рахунків осіб причетних до фінансування терористів в ОРДЛО. 

Вадим Копилов

Матеріали журналістських розслідувань свідчать, що ще у 2011 році Столар та Копилов організували схему розкрадання бюджетних коштів при закупівлі Держрезервом дизельного палива за завищеними цінами у підконтрольних даним особам ТОВ “Імоті Стар” та ТОВ “ВКП “СКБ”. Сьогодні Копилов є головою Наглядової ради АТ “Кристалбанк”, а його дружина Марина Ленінг  володіє 50% акціями цього банку. Також одним із членів Наглядової ради цього банку є наближений до Столара Мармуляк Дмитро Іванович, який є кінцевим бенефіціарним власником нерезидентів “Асодрія Холдінгс ЛТД” та “Канетро Холдінгс ЛТД”, які значаться акціонерами українських підприємств ТОВ “Расмус” та ТОВ “Деорбуд”. 

Діяльність вказаних підприємств безпосередньо пов’язується зі Столаром, оскільки часткою у статутному капіталі ТОВ “Расмус” володіла Вікторія Полухіна. Полухіна також володіла і 50% статутного капіталу ТОВ “Магнат Стройсервіс ЛТД” іншим співвласником якого виступав батько Столара – Михайло Столар. Ці фірми займаються перепродажем квартир одна одній. Зокрема, Столар купував квартири за однією ціною, а продавав батьку втридорога. 

Яна і Михайло Столар

Таким чином з’являються мільйони нізвідки! А точніше – відмиваються кошти вивезені з розграбованого Донбасу. І ц ніким не перевірен кошти можна витрачати як заманеться чи на кампанію Пальчевського, чи на фінансування російських терористів. Хоча це одне і теж. 

Щодо АТ “Кристалбанк”, то там відкриті і обслуговуються рахунки осіб, які мають тісні зв’язки з бойовиками Л/ДНР. Ймовірно, ціж рахунки використовуються для фінансування їхньої діяльності. Зокрема, підтвердженням цих злочинів є перехоплена працівниками СБУ розмова бойовиків щодо схеми виведення коштів з ОРДЛО на підконтрольну територію.

За даними наших джерел в Держфінмоні, 16.01.2019, 24.01.2019,19.03.2019, 02.05.2019, 13.06.19, 20.06.2019, 01.07.2019, 03.09.2019, 06.09.2019 та 28.10.2019 перерахуванні значні суми через власні рахунки в АТ “Кристалбанк” на рахунки в закордонних банках “BANCA INTESA AD, BEOGRAD”, “Hamburger Sparkasse AG”, “TURKIYE GARANTI BANKASI A.S.” та “NOVO BANCO SA” без будь-яких перевірок фінансового моніторингу банку. Використовуючи підконтрольний АТ “Кристалбанк”, Столар, через кореспондентські рахунки з банківською установою РФ “Транскапиталбанк”, здійснює фінансування низки будівельних компаній РФ (“Донстрой”, ПІК “Группа”, “Инград”), які проводять роботи на окупованих територіях, сплачуючи податки псевдореспублікам, сприяючи терористичній діяльності.

За наявною інформацією, вказаний зв’язок підтверджено у фінансово-господарських взаємовідносинах між АТ “Кристалбанк” та російським “Транскапиталбанк”, які впродовж 2018-2020 років здійснили валютно-обмінних операцій на суму понад 1 мільярд гривень. “Кристалбанк” для Столара є важливим інструментом виведення коштів в тіньовий сектор та офшори. А це значні кошти, адже в орбіті впливу Вадима Столара велетень будівельної галузі столиці група “Будкепітал” (Асоціація “Будівельна група “Буд Девелопмент”, код ЄДРПОУ 39599596, ТОВ “КУА Будкепітал”, код ЄДРПОУ 35851116). А це елітні об’єкти будівництва: ЖК “Французький квартал”, ЖК “Французький квартал-2”, ЖК “Новопечерська вежа”, ЖК “Салют”, ЖК “Victory V”, ЖК “Славутич”, ЖК “Славутич 2.0”, ЖК “Повітрофлотський квартал”, ЖК “Зелений острів-2”, ЖК “Зарічний”, ЖК “Наш будинок” та інші. 

Саме “КУА Будкепітал” та її фонди ПАТ “ЗНВКІФ “Авісто”, ПАТ “ЗНВКІФ “Олерон Стандарт”, ПАТ “ЗНВКІФ Ковернот”, ПАТ “ЗНВКІФ Лінтер”, АТ “ЗНВКІФ Фенікс”, АТ “ЗНВКІФ “Орландо”, АТ “ЗНВКІФ Ліберті Інвест”, ПАТ “ЗНВКІФ “Еріда менеджмент”, ЗНВПІФ “Прогрес” (Перевірити інформацію про функціонування даного підприємства не вдалось) використовуючи прогалини в законодавстві, створили “офшорну зону” всередині країни. Ці фонди, як інститут спільного інвестування є формальним прикриттям оборудок Столара. Їхня діяльність не спрямована на інвестування в будівництво, а лише вводять в оману громдян. Вони потрібні для ухилення від оподаткування, виведення надприбутків в офшори та підтримку сепаратиських рухів і терористів на окупованих територіях. 

Однак Вадим Столар має ще плани експансії на будівельний ринок Одеси. А запустити свої щупальця планує, опираючись, знов таки, на проросійські сили. Зокрема, як повідомляють ЗМІ, Столар викупив квоту Рабіновича в обласну раду Одещини від «ОПЗЖ» та вкладався в підтримку кандидата від партії Медведчука в мери Одеси Миколу Скорика. Стверджують, що виборчою кампанією «ОПЗЖ» до міськради Одеси керувала Тетяна Плачкова, яка потрапила до парламенту за квотою Столара.

Попри програш Миколи Скорика у боротьбі за крісло мера Одеси, експансійні плани Вадима Столара не змінилися. Задля просування власних інтересів та підтримки проросійських сил він створив регіональний телеканал з мовленням на Одесу та область. З другого вересня 2020 року в місті почав мовлення телеканал Odesa.Live створений на базі каналу GTV (ТОВ “ТРК “Клуб-ТВ”). Проте, на той час канали не мали дозволів від Нацради з телерадіомовлення на переформотування. 

Зокрема Столар контролює “Вінгіс Ріал Істейт Інвестмент Фанд Лімітед” (НЄ 330333 Кіпр), куди стікаються кошти від незаконних оборудок. А потім їх можна використати, як на купівлю маєтків в Лондоні, так і на підтримку “ОПЗЖ” чи російських терористів. За даними наших джерел лише в 2018-2019 році цей нерезидент отримав з України понад 500 мільйонів євро. 

Немає нічого дивного в тому, що таке можливе. Адже, якщо в тебе є АТ “Кристалбанк” та маріонеточне правління, яке зовсім забуло про норми Закону “про легалізацію” та постанову НБУ №8 від 02.01.2019 “Про затвердження положення про порядок здійснення уповноваженими установами аналізу та перевірки документів (інформації) про валютні операції). 

Керівники банку відверто нехтують своїми повноваженнями та обов’язками, не блокують підозрілі операції і не повідомляють про це компетентні органи. Тому це “русло” фінансових потоків підтримки банд на окупованих територіях не пересихає. Але чи довго це триватиме, питання як до громадськості, так і до компетентних органів.

Матеріал створено за допомогою аналітичної системи YouControl, державного судового реєстру, державного реєстру речових прав на нерухоме майно та інших відкритих джерел

bulava.info

Теги: столар вадим,фінансування кампанії Пальчевського ,ОПЗЖ,Вадим Копилов, Марина Ленінг , ТОВ “Імоті Стар”,ТОВ “ВКП “СКБ”,ТОВ “Магнат Стройсервіс ЛТД” ,Яна і Михайло Столар, СБУ ,ОРДЛО,ЖК “Зелений острів-2”,ЖК “Наш будинок”,Кристалбанк

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео