Одесситы возмущены действиями застройщиков побережья и прокурора Вихора, - СМИ

Одесситы возмущены действиями застройщиков побережья и прокурора Вихора, - СМИ
305005 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Одессе местные жители, 18 февраля, в очередной раз пикетировали здание региональной прокуратуры. Одесситы возмущены имитацией борьбы надзорного ведомства во главе с Максимом Вихором с незаконной застройкой побережья. Как оказалось, скандально известная строительная компания "Мегалайн" будет вести застройку еще одного одесского пляжа.

Об этом сообщило интернет-издание "Одесские ведомости".

Речь идет о пляже по адресу ул. Французский бульвар 1/5, на котором под видом яхт-клуба будет построен отель, коттеджи и паркинг на 48 машиномест. Заказчиком строительства выступает компания с киевской пропиской "Варда Плюс", учредителем которой указан гражданин Германии мультимиллионер Макс Вегнер. Вместе с хозяином "Мегалайна" с Дмитрием Старовойтовым они в апреле 2019 года основали компанию "Сейнт Барс" для обслуживания будущих жилых комплексов. Одесситы несколько раз выходили на акции протеста, сносили незаконный забор на пляже, писали письма во все инстанции.

Одесситы митингуют против застройки побережья. Фото: vedomosti.od.uaОдесситы митингуют против застройки побережья. Фото: vedomosti.od.ua

Одесская прокуратура во главе с Максимом Вихором тоже озаботилась данным вопросом. На земельный участок был наложен арест с запретом проведения любых строительных работ.

Одесситы обрадовались, что правоохранители стали на их сторону в борьбе с незаконной застройкой. Но, как отметили пикетчики, борьба оказалось была чистой воды имитацией.

В конце января, сразу 2 одесских суда - Приморский районный и Апелляционный - отказали одесской прокуратуре в доступе к строительным документам и проектам, а также сняли арест с участка.

Активисты уверены, что прокуратура должна была должным образом отреагировать на странные, по их мнению, решения одного и того же судьи сначала об аресте участка, а потом о снятии ареста, п подать на судью жалобу, как того и требует буква закона. Но, этого не произошло.

Активисты уверенны, что региональная прокуратура умышленно бездействует и специально подает в суд такие иски, которые потом с легкостью разваливаются как карточный домик. Чтобы обратить внимание на пагубное явление, одесситы и вышли сегодня под стены прокуратуры. Горожане намерены провести подобный пикет также под Офисами Президента и генерального прокурора.

ukranews.com

Теги: Мегалайн,Макс Вегнер,Вихор Максим,прокурор Вихор,Вихор прокурор ,Вихор Одесса,Варда Плюс

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео