Патріарх Філарет відвідав засідання Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

Патріарх Філарет відвідав засідання Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»
64883 ПЕРЕГЛЯДІВ

17 червня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав зібрання членів Поважної Ради громадської організації Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яке відбулося у залі засідання Вченої ради Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Члени Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» заслухали та обговорили підсумки роботи Національної експертної комісії конкурсного відбору 2020-2021 рр. на присудження Відзнак за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” та “Медаль Святого Пантелеймона”.

Також було розглянуто представлення номінантів від Регіональних рад про визначення кандидатів на отримання нагород за громадську, професійно-фахову, гуманістичну, благородну діяльність у галузі охорони здоров’я у 2020-2021 рр.

Церемонія нагородження переможців конкурсного відбору запланована на 9 серпня 2021 року в день пам’яті святого великомученика Пантелеймона.

cerkva.info

Теги: Патріарх Філарет, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет ,Орден Святого Пантелеймона ,Украина,Філарет ,Киев,Київ , Православна церква України,УПЦ,Україна,Патриарх Филарет,Филарет, Святійший Патріарх Філарет ,Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет ,Орден Святого Пантелеймона,Медаль Святого Пантелеймона
Автор: wikibazacom
Мої відео