Робота СМКОР: у Києві зупинено реєстрацію лише 0,4% податкових накладних

Робота СМКОР: у Києві зупинено реєстрацію лише 0,4% податкових накладних
36315 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Протягом  січня – травня 2021 року столичними платниками подано на реєстрацію майже 22 мільйони податкових накладних на суму ПДВ більш ніж 130 мільярдів гривень. У середньому,  це – майже 200 тисяч податкових накладних щодня»,  розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у м. Києві Олена Крупнова.

Вона зауважила, що за 5 місяців 2021 року СМКОР зупинено реєстрацію більш ніж 82 тисяч податкових накладних, що складає 0,4 % від загальної кількості поданих на реєстрацію податкових накладних. Загальна сума ПДВ по таких податкових накладних складає 1884 мільйони гривень (1,5 % від загальної суми ПДВ поданих на реєстрацію податкових накладних).

По ризиковим суб’єктам господарювання зупинено понад 30 тисяч податкових накладних (або 36,6% від загальної кількості зупинених) на суму 1875 мільйонів гривень (або 99,5% від загальної суми ПДВ по зупинених накладних).

За словами заступника начальника столичної податкової, з початку поточного року Комісією Головного управління ДПС у м. Києві з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, за результатами моніторингу виявлено 1 247 суб’єктів господарювання, що підпадають під критерії ризиковості.

Фахівцями податкової м. Києва розглянуто понад 100 тисяч повідомлень про підтвердження реальності здійснення операцій по податкових накладних, реєстрацію яких зупинено, на загальну суму ПДВ 1 365мільйонів гривень. За результатами розгляду зазначених повідомлень прийнято понад 87 тисяч рішень щодо реєстрації податкових накладних в ЄРПН (або 87%) на загальнусуму ПДВ – 917 мільйонів гривень та понад 13 тисяч рішень про відмову в реєстрації податкових накладних в ЄРПН (або 13%) на загальну суму ПДВ – 448 мільйонів гривень. Переважна більшість відмов стосується податкових накладних, що складені ризиковими суб’єктами господарювання.

З метою запобігання зупинення реєстрації податкових накладних по критерію ризиковості операції, по платниках реального сектору економіки враховано 335 таблиць платника податку.

Олена Крупнова звернула увагу, що для належного інформування платників податків м. Києва та підвищення рівня обслуговування в частині надання консультацій щодо алгоритму дій при зупинці реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, збільшено кількість номерів телефонів функціонуючого «Call-center», контакти яких можна переглянути за посиланням: https://kyiv.tax.gov.ua/anonsi-ark/22573.html.

Крім того, на субсайті Головного управління ДПС у м. Києві можна ознайомитися з алгоритмом дій у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, перейшовши за посиланням: https://kyiv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/434158.html.

Теги: СМКОР ,ПДВ,Головне управління ДПС у м. Києві,Олена Крупнова,податкова накладна,Украина,Україна,Київ,Киев,ГУ ДПС,ГУ ДПС у м. Києві,Крупнова,Call-center, ДПС у м. Києві, ДПС
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео