Козаков, радник Рябікіна намагається вкрасти у Галицької митниці приміщення на майже 300 м²

Козаков, радник Рябікіна намагається вкрасти у Галицької митниці приміщення на майже 300 м²
283149 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пізнавальна історія, з документальним підтвердженням, про «реформи» Рябікіна, в ході яких він зі своїми друзями-радниками обкрадає митницю.

Хронологія:

1) 29.01.2021 керівника ТОВ «Консалтинговий центр «Сервіс» Козакова Лева Вікторовича, який з грудня 2020 року фізично знаходився в апараті Держмитслужби на Дегтярівській і «радив» митникам, як необхідно втілювати реформи, призначають радником голови Держмитслужби Павла Рябікіна – наказ Держмитслужби N 62-o від 29.01.2021;

Цей Козаков Л.В., до речі, є також керівником або засновником ще з півсотні напівфіктивних підприємств, які мають широке коло інтересів, займаються чим завгодно – від приготування і продажу кави на виніс до проектування, будівництва і запуску ракет у космос.

2) 12.01.2021 на розгляд до Держмитслужби надходить звернення Регіонального відділення Фонду держмайна по Львівській, Закарпатській і Волинській областях по заяві Козакова Лева Вікторовича, про передачу на приватизацію приміщення площею 298,6 кв.м. у будівлі Галицької митниці у м. Львів по вул. Костюшка, 1;

Нагадаємо, в цей час де-факто Козаков вже був радником Рябікіна (див. п.1).

3) 26.01.2021 Галицька митниця, якій належить зазначене приміщення, звертається до Держмитслужби з аргументами про неприпустимість передачі приміщення на приватизацію та проханням про надання відмови Фонду держмайна і Козакову Л.В. у приватизації;

4) 04.02.2021 своїм листом Держмитслужба надсилає Фонду держмайна аргументовану відмову у  задоволенні заяви Козакова Л.В. щодо включення зазначеного приміщення у перелік об‘єктів, що підлягають приватизації, про що повідомляється Галицька митниця;

5) 07.04.2021 у ТОВ «Консалтинговий центр «Сервіс» змінюється керівник, з дійсного – Козакова Лева Вікторовича, на такого собі «технічного», фіктивного керівника Петришина Володимира Михайловича;

6) 02.06.2021 на розгляд до Держмитслужби надходить звернення Регіонального відділення Фонду держмайна по Львівській, Закарпатській і Волинській областях по повторній заяві, але вже від фіктивного – Петришина Володимира Михайловича, про передачу на приватизацію приміщення площею 298,6 кв.м. у будівлі Галицької митниці у м. Львів по вул. Костюшка, 1.

7) відповідно до статті 11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» встановлено:

«Уповноважені органи управління державним майном надають згоду на приватизацію об’єкта державної власності або вмотивовану відмову протягом 15 днів з моменту надходження звернення від державних органів приватизації.

У разі якщо орган приватизації не одержав у встановлений строк дозвіл чи відмову від органу, уповноваженого управляти відповідним майном, згода на приватизацію вважається наданою.»

І тут найцікавіше! Бінго!

Держмитслужба в особі новоспеченого директора Департаменту адміністративно-господарської діяльності Макар‘яна Давида Борисовича – друга Голови Держмитслужби Рябікіна П.Б. та його радника Козакова Л.В. навмисно та цілеспрямовано ігнорують звернення Фонду держмайна, для того аби через 15 днів Галицька митниця безповоротно втратила частину своєї будівлі, а «реформатори» з цього отримали цілком відчутний матеріальний зиск.

Якщо влада в особі безлічі правоохоронних органів не звертає уваги на такі кричущі факти корупційних проявів, це наштовхує на думку, що перші особи держави покривають не лише саме керівництво Держмитслужби, але і їх схеми. Володимир Зеленський, Денис Шмигаль, Сергій Марченко, невже вам так кортить на дерибані зірвати куш? Ми так не вважаємо! Тоді робіть щось.

Джерело: Держмитслужба

Теги: Козаков Лев Вікторович,Консалтинговий центр Сервіс,Козаков Л.В, Павло Рябікін,Держмитслужба,ТОВ «Консалтинговий центр «Сервіс»,Петришин Володимир Михайлович,Галицька митниця

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео