Контрабандист из «Слуги народа» подал в суд на президента Зеленского

Контрабандист из «Слуги народа» подал в суд на президента Зеленского
290329 ПЕРЕГЛЯДІВ

Фирма из орбиты Алексея Ковалева попала под санкции СНБО.

ООО НПП "Органик систем", связанная с нардепом Алексеем Ковалевым, судится с президентом Украины и Советом национальной безопасности и обороны Украины и будет требовать от суда признать противоправным и отменить Указ Президента от 03.04.2021 №140/2021, сообщает Мост.

Этим Указом Владимир Зеленский наложил санкции на компании, связанные с контрабандой и контрабандистами. В том числе и на ООО НПП "Органик систем".

Кассационный административный суд Верховного Суда рассмотрит 5 июля иск херсонского ООО НПП "Органик систем" к президенту и Совету национальной безопасности и обороны Украины.

1

Кстати, в марте 2020 года Херсонская ОГА предоставила этой компании налоговые льготы в пределах своих полномочий.

С избранным на Херсонщине нардепом от партии "Слуга народа" Алексеем Ковалевым компания связана через ее экс-директора Владимира Трухана. Он возглавлял несколько компаний, учредителем которых была Наталья Ковалева — мать нардепа.

2

ООО НПП "Органик систем" Владимир Трухан возглавлял с 26 ноября 2019 года по 7 июля 2020 года. Тогда же компания сменила юридический адрес, переехав из Голой Пристани в Херсон на улицу Гмырева, 4.

3

Кстати, Владимир Трухан является депутатом Голопристанского горсовета от партии "Слуга народа".

ООО НПП "Органик систем", как отмечается, — не единственный субъект хозяйствования из сферы влияния Алексея Ковалева, которому Херсонская ОГА предоставила налоговые льготы. Также их предоставили ОО "Союз трудоспособных лиц с инвалидностью Херсонской области" и ООО "НПП ГРАНД ПРОМ".

vlasti.info


Редакция не несет ответственности за содержание опубликованных сообщений информационных агентств и рекламы и может публиковать статьи, не разделяя точку зрения автора.

По всем вопросам относительно опубликованного материала обращайтесь по электронной почте: politica.chat@gmail.com

Теги: Владимир Трухан,Алексей Ковалев, Владимир Зеленский,ООО НПП Органик систем,Наталья Ковалева,депутат Ковалев,Ковалев депутат,алексей ковалев депутат

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео