Гройсман & Моргунов на вихід - на Вінниччині формується запит на політичну опозицію!

Гройсман & Моргунов на вихід - на Вінниччині формується запит на політичну опозицію!
278708 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це свідчить тотальне розчарування виборців розвитком Вінницької області після місцевих виборів.

Згідно опитування телеграм-каналу “Політична Арена Вінниччини” 50% вінничан вважає, що після місцевих виборів нічого не змінилось; 32% вінничан вважає, що стало гірше; 12% вінничан переконані, що стало значно краще; ще 6% вінничан жалкуть про свій вибір.

88% (стало гірше, жалкую пр освій вибір, нічого не змінилось) – це вкрай негативна оцінка діяльності місцевої влади у Вінницькій області.

Позаяк у політиці працюють алгоритми подібні до бізнесу та економіки, то рано чи пізно, попит народжує пропозицію.

Як бачимо, запит на формування реальної опозиції у Вінниці є і цей запит буде лише зміцнюватись. Зважаючи на комунальні, економічні та соціальні проблеми в Україні та в нашому регіоні.

Про опозицію до кого йде мова?

Призначення Гройсмана Прем'єром відгукнулося в карикатурах (Фото) | Всі  Новини Вінниці

Після останніх місцевих виборів у Вінницькій області місцеву владу майже на всіх рівнях сформувала “Українська стратегія Гройсмана”. Це більшість в обласній раді та керівний склад ради, міський голова обласного центру та більшість в депутатському корпусі, представлені партійці колишнього керівника Кабміну і в інших місцевих радах Вінниччини.

Стрімке і глибоке розчарування в команді колишнього прем’єр-міністра на місцях, дає широке електоральне поле для появи альтернативи партії Гройсмана в нашій області.

Питання лише у політичній та репутаційній якості майбутньої опозиції.

Традиційно, опозиція до місцевої влади у Вінницькій області мала здебільшого хаотичне походження та складалась зі слабко організованих, часто маргінальних груп громадян. Ще частина опозиційних думок та заяв лунає від бізнесменів, активістів-одинаків, у яких є старі особисті, чи бізнес-конфлікти з міською/обласною владою.

Якщо на Вінниччині сформується потужна і справжня опозиція, з підтримкою політичних партій, чіткою організаційною структурою, інформаційними ресурсами, то перші перемоги такого об’єднання ми побачимо вже під час наступних парламентських виборів. Адже вона не тільки стане головною альтернативою партії Гройсмана та її кандидатам у регіональних списках, а й буде прагматично збивати рейтинг “Українській стратегії” системною критикою у ЗМІ, соцмережах та місцевих радах.

При умові гарних результатів на виборах до Верховної Ради, таке опозиційне об’єднання може розраховувати на перемогу і на наступних місцевих виборах, а Вінниччина може вперше за останні 16 років отримати кардинальну зміну регіональної еліти.

Джерело

Теги: Українська Стратегія Гройсмана,опозиція, Владимир Гройсман,Гройсман,партія Гройсмана, Вінниця,Володимир Гройсман,Моргунов,Моргунов Сергій,Моргунов Винница ,гройсман моргунов

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео