Дива не сталось: “Українська стратегія Гройсмана” так і не вийшла за межі регіональної політичної сили та втрачає позитивну динаміку, через розчарування виборців Вінниччини. (Свіжі рейтинги)

Дива не сталось: “Українська стратегія Гройсмана” так і не вийшла за межі регіональної політичної сили та втрачає позитивну динаміку, через розчарування виборців Вінниччини. (Свіжі рейтинги)
278743 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після місцевих виборів, на яких партія експрем’єр-міністра України отримала більшість в обласній, міській та більшості місцевих рад області, Володимир Гройсман активізував публічну діяльність.

Він став з’являтись на політичних ток-шоу, зробив низку критичних заяв на адресу діючої влади та дав зрозуміти, що готовий повернутись у велику політику на чолі своєї політсили.

Сплеск політичної активності декілька разів фіксував певне зростання рейтингу партії колишнього прем’єра.

В лютому 2021 року соціологічна група “Рейтинг” давала “Українській стратегії” п’яте місце в загальному рейтингу українських партій і 5,1% електоральної підтримки.

Це давало певні надії на проходження політсили до Верховної Ради на наступних виборах.

Але вже у травні та ж сама соціологічна група дала партії Гройсмана вже дев’яте місце серед всіх партій і 3,8% рейтингу.

Вчора компанія КМІС опублікувала свіжий парламентський рейтинг, в ньому “Українська стратегія” знову отримала прохідні 5,8%, але дослідження розкритикували експерти та вказали на багато неспівпадінь, а політичну силу Володимира Гройсмана, разом із партією Олега Ляшка, Ігоря Смешка та Євгена Мураєва зарахували до проєктів олігарха Рината Ахметова.

Як зазначили експерти, в цьому дослідженні всі афільовані з Ринатом Ахметовим політичні партії несподівано долали прохідний бар’єр до ВР.

Крапку в дискусіях експертів та політичних телеграм-каналів поставила соціологічна компанія “Социс”.

В сьогоднішньому опитуванні партія “Українська стратегія Гройсмана” отримала 3,8%, серед тих, хто визначився та піде та вибори.

Цей показник ідентичний рейтингу УСГ на кінець травня від групи “Рейтинг”, який ми наводили вище.

До слова, в дослідженні “Соцису” партії Ляшка та Мураєва теж не долають прохідний бар’єр.

Таким чином, попри всі намагання команди колишнього мера Вінниці, “Українська стратегія Гройсмана” так і не вийшла за межі регіональної політичної сили.

Але до наступних виборів, які повинні пройти у 2024 році, ще багато часу і політична сила ще може наздолужити необхідну підтримку електорату. Принаймні в межах Центральної України.

Щоправда на місцевому рівні авторитет УСГ теж втрачає позитивну динаміку, через розчарування виборців Вінниччини, які покладали надії на команду Володимира Гройсмана, що обіцяла швидкі та якісні зміни, на тлі непрофесійності чинної влади.

Але дива не сталось і у численних вінницьких ОТГ посилюється критична риторика на адресу місцевих депутатів та голів громад від “Української стратегії Гройсмана”.

presspoint.in.ua

Теги: Українська Стратегія Гройсмана, Владимир Борисович Гройсман, Владимир Гройсман,Гройсман,Гройсман новости ,Гройсман рейтинг,УСГ ,рейтинг,Гройсман новини,новини вінниці

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео