Ірина Венедіктова розповіла про протидію корупції та деолігархізацію на форумі «Україна.30»

Ірина Венедіктова розповіла про протидію корупції та деолігархізацію на форумі «Україна.30»
296632 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова взяла участь у форумі «Україна.30» на тему «Деолігархізація та подолання корупції в Україні. Вона заявила, що зусилля прокуратури та органів правопорядку націлені на щоденну антикорупційну боротьбу.

Завдяки злагодженим діям прокурорів і правоохоронців щоденно до суду скеровується в середньому 11 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення. Загалом за минулий рік їх кількість зросла на 20% і склала 3000. Цьогоріч до суду вже скеровано 1300 кримінальних проваджень.

Вживаються всі необхідні заходи для реалізації принципу невідворотності покарання: за минулий рік було засуджено 620 корупціонерів, а цьогоріч їх кількість вже збільшилась на чверть, порівняно з аналогічним періодом минулого року, та сягає понад 350.

«Нам необхідно боротись не тільки з наслідками корупції, а в першу чергу,  із її причинами та джерелами - це олігархічна система та неприборкана бюрократія. Ілюстрація готовності відрізати олігархів від політики і вплинути на основні функції життєдіяльності держави складається з двох частин. Перша - Президент Зеленський підготував і вніс до парламентської зали відповідний законопроєкт. Друга - розслідування кримінальних справ, що мають стосунок і до олігархів, і до їх бізнес-інтересів. Ми вже почали давати результати, яких Україна очікувала десятиріччями. Твердо заявляю, що ані в мене, ані в моїх колег з Офісу Генпрокурора не здригнеться рука і не закінчаться чорнила в ручках, якщо перед очима з’явиться обґрунтоване обвинувачення проти тієї чи іншої впливової особи з України. Ми підпишемо такий документ. Мова йде саме про олігархів і нас жодним чином не лякають ці терміни», – запевнила Генпрокурор.

Ірина Венедіктова зазначила, що наразі прокуратура проводить велику інспекцію в ЄРДР постанов про закриття важливих кримінальних справ.

«Нам є над чим працювати і ми готуємось до «марш-кидка». Ми не просто говоримо про боротьбу за «чистоту вулиць». Кожного ранку ми беремо мітли і ці вулиці чистимо. Сподіваюсь, що ми це зробимо разом і нам не доведеться очікувати ще десятиріччя», - резюмувала вона.

 

 

 

Теги: Ірина Венедіктова,Україна.30 ,деолігархізація, корупція,Генеральний прокурор Ірина Венедіктова, прокурор Ірина Венедіктова,Деолігархізація та подолання корупції в Україні,Офіс Генпрокурора,ЄРДР,Венедіктова ,Венедиктова, Ирина Валентиновна ,Венедіктова Ірина Валентинівна,Ирина Венедиктова,Ирина Валентиновна Венедиктова - генеральный прокурор Украины.,Ирина Венедиктова: досье,Генеральный прокурор,венедиктова новости

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео