Президентская программа «Здоровая Украина» сделает спорт доступным для всех, чтобы жить долго, качественно и быть счастливыми – Андрей Ермак

Президентская программа «Здоровая Украина» сделает спорт доступным для всех, чтобы жить долго, качественно и быть счастливыми – Андрей Ермак
300140 ПЕРЕГЛЯДІВ

Общенациональная программа «Здоровая Украина», которую инициировал Президент Владимир Зеленский, призвана сделать здоровый образ жизни частью украинского менталитета. Об этом сообщил руководитель Офиса Президента Андрей Ермак в ходе выступления на Всеукраинском форуме «Украина 30. Здоровая Украина» в Киеве.

Он отметил, что Глава государства с первого дня работы сделал своей целью построение счастливой страны с высоким уровнем жизни, что возможно лишь при условии улучшения здоровья украинцев.

«Потребность заботиться о себе и своем здоровье стала особенно ощутимой во время пандемии коронавируса. Мы почувствовали, что здоровье является очень большой ценностью, без которой невозможно двигаться вперед. Президент с самого начала определил наивысшим приоритетом жизнь каждого украинца, и сегодня мы чувствуем это. А для счастливой жизни также необходимо здоровье», – отметил руководитель Офиса Главы государства.

Он подчеркнул, что программа «Здоровая Украина» охватывает все возрастные группы и имеет широкую географию.

«Программа не только для Киева, Одессы, Львова, Харькова или Днепра. Она дойдет до каждого маленького городка Украины», – отметил руководитель Офиса Президента.

Андрей Ермак призвал глав областных государственных администраций активно содействовать реализации инициативы.

«К построению здоровой Украины нужно подходить очень комплексно и системно», – сказал руководитель Офиса Президента и отметил, что одной из важных составляющих программы «Здоровая Украина» является реформа питания в учебных заведениях.

Андрей Ермак также добавил: «Мы собираемся сделать спорт доступным для всех. Для того, чтобы каждый украинец чувствовал, что без этого невозможно. Это касается людей любого возраста. Украинцы заслуживают долгой и качественной жизни».

Участие Президента Украины во Всеукраинском форуме «Украина 30. Здоровая Украина»

Во время Всеукраинского форума «Украина 30» Президент Владимир Зеленский ознакомился со спортивными локациями, которые появятся в украинских городах в рамках национальной программы «Здоровая Украина». Глава государства посмотрел выступления представителей видов спорта, которые будут предлагать для массовых занятий, и сам сыграл во флорбол и бадминтон, 22 июня 2021 года.

president.gov.ua

Теги: Здоровая Украина,программа Здоровая Украина,Андрей Ермак, Владимир Зеленский,Офис президента

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео