Олег Марчук: одіозний коррупціонер з податкової почав зливати спільників

Олег Марчук: одіозний коррупціонер з податкової почав зливати спільників
320429 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олег Марчук пише доноси на своїх колег –податківців з юридичного департаменту

Податківець-корупціонер Олег Марчук вирішив підставити директора Юридичного департаменту ДПС України та звільнити його заступника –Берізко.

Наш ТГ канал вже повідомляв про те, як  очільник управління організаційно-контрольного забезпечення ДПС України - Олег Марчук здійснював  продаж посад в ДПС та її територіальних структурах за 5 тис доларів.

Але несподіванкою для всіх стало і те, що Марчук також намагається прибрати з посади людей Любченко, а саме - директора юридичного департаменту ДПС України - Олену Єрьоменко та її заступника – Володимира Берізко. Для цього Марчук під анонімним ім’ям  Azazello присилав нам на ТГ ВІЙ.Ukraine фіктивну інформацію, яка змогла б бути підставою для звільнення Берізко.

18 червня 2021 року на наш канал надійшло повідомлення від невідомого користувача на ім’я Azazello, який просив нас запитати керівництво ДПС України щодо скандалу з виконуючим обов’язків Юридичного департаменту Володимиром Берізко, який начебто візував документи ручкою, у котрої зникали чорнила.


Azazello пояснив, що керівник Юридичного департаменту Олена Єрьоменко (людина Олексія Любченко) взяла собі нового заступника (Берізко), який являється «повним дураком» та «клоуном», та під час її відсутності візував документи (Наказ) ручкою, чорнила якої під впливом тепла просто зникали. Його було на цьому піймано, але скандал змогли «зам’яти».  


Також він доповнив, що цей випадок дуже легко перевірити, оскільки про це відомо декільком людям:

Сергію Злакоману - Директору організаційно-розпорядчого Департаменту;

Олені Єрьоменко  - Директор Юридичного департаменту та безпосередньому керівнику Берізко;

Олегу Марчуку - очільнику управління організаційно-контрольного забезпечення ДПС України;

Ларисі Ящук – директору  Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу;

Також він зазначив, що про цей випадок повинні знати в кабінетах вищого керівництва.


Основною ціллю для Azazello був саме Володимир Берізко, але його також не влаштовує Єрьоменко, яку він з радістю змінив би, оскільки не вважає її керівником.


ВІЙ.Ukraine опублікував пост, де зазначив що до нас надійшла інформація стосовно вищезазначеного скандалу, та ми збираємо інформацію з цього приводу.


 

 Але протягом декількох днів ніяких підтверджуючих документів та інформації не надходило, а це значить, що Azazello прислав фейк, метою якого було звільнення Берізко та завдання проблем Єрьоменко.

 Azazello дуже зрадів матеріалу, і ми запитали чи є в нього підтверджуючи документи стосовно викладеного? Він не відповів та після цього зник.


Ми почали розбиратися в цьому питанні самостійно, але так і не знайшли підтвердження.

Але все ж таки знайшли набагато цікавішу інформацію.

Як виявилося, Azazello – це і є Олег Марчук.

Вся справа в тому, що після того як керівник управління організаційно-контрольного забезпечення ДПС України Олег Марчук, в матерній формі, під анонімним ім’ям Mozes Cafree, прокоментував наш пост відносно самого себе, йому прийшлось видалити себе з нашого каналу (9 червня).

Але вже наступного дня у нас з’явився новий користувач Azazello, який вже культурно коментував рівень нашої роботи та дуже хвилювався за наших користувачів.

Вже в подальшому Azazello набрався сміливості, і вирішив злити Володимира Берізко, придумавши неймовірну історію з зникаючими чорнилами.

Але Олег Марчук ( Azazello / Mozes Cafree) не врахував одну річ –всі його видумані персонажі входили на канал ВІЙ.Ukraine під одним ІР –адресом.

Крім того, маючи повагу до себе, та зневагу до свого оточення, а саме зневагу до свого керівника Сергія Злакомана, Ящук, Єрьоменко та інших людей, він допустив ще одну помилку – в листуванні до нас зазначив з великої літери лише своє прізвище «Марчук», а всіх інших керівників написав з маленької літери.


 

 Таким чином корупціонер-Марчук через нас намагався позбавитися заступника Єрьоменко – Володимира Берізко, але після того як ми написали що все це фейк, він теж видалився з нашого каналу.


Основне що цікавить Марчука, це те, щоб Берізко не пройшов конкурс на заступника, та не був призначений на постійній основі.

Він намагається поставити свою людину в юридичний департамент та в подальшому прибрати саму Єрьоменко. Така активність зв’язана з тим, що Любченко вже не може повністю контролювати ДПС і це чудова можливість для Марчука - прибрати своїх ворогів.

На сьогоднішні день, підстав для звільнення Марчука та відкриття кримінального провадження досить багато.

Але керівництво ДПС та інші департаменти не помічали і того, що він намагається зливати інформацію та  таким чином підставляти свої колег.

Думаємо, ось тепер йому потрібно збирати речі.   

telegra.ph

Теги: Злакоман Сергей,Еременко Елена,ДПС,Беризко Владимир,Берізко Володимир,ДПСУ,корупціонери,податкова,Марчук Олег ,Олег Марчук –стукач в податковій структурі,Олег Марчук: одіозний коррупціонер,Олег Марчук пише доноси на своїх колег ,Податківець-корупціонер Олег Марчук ,Державна податкова служба України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео