Экс-нардеп Александр Пресман готов признать вину в коррупции

Экс-нардеп Александр Пресман готов признать вину в коррупции
284113 ПЕРЕГЛЯДІВ

Высший антикоррупционный суд  изменил меру пресечения с залога на личное обязетельство бывшему нардепу, а ныне председателю Раздельнянского райсовета Александру Пресману.

Экс-нардепа обвиняют в получении незаконной компенсации за жилье в размере почти 1 млн гривен в течение 2014-2018 годов.

Его действия квалифицировали по ч. 2 ст. 364 УК — злоупотребление властью, повлекшее тяжкие последствия. Политику грозит от 3 до 6 лет лишения свободы.

Пресман с апреля готов заключить сделку с обвинением о признании вины в полном объеме. Прокурор согласен с этим предложением, однако аппарат Верховной Рады требует сначала возместить убытки государству.

Позиция аппарата странная, потому что залогодатель предоставил нотариальную согласие на то, что сумма залога будет обращена после приговора суда на возмещение убытков. Это ускорило бы вопрос реального возмещения. Удивляет, потому что есть два оправдательных приговора суда в подобных делах, то есть если бы и дальше продолжали судебную борьбу ради оправдания, то неизвестно, вернулись бы эти средства государству.Адвокат Денис Ломанов

Прокурор Специализированной антикоррупционной прокуратуры Валентин Мусияка объясняет, что аппарат насторожился, поскольку в случае заключения сделки средства, которые сейчас находятся на счете казначейства, могут не поступить на счет парламента

По логике аппарата, залогодатель может отказаться после вынесения приговора от таких своих намерений. На самом деле, от него тогда ничего не зависело бы: приговор подлежал бы исполнению. Поэтому для меня позиция непонятна. А сейчас при изменении меры пресечения путь этих средств должен быть таким: они возвращаются залогодателю Ткачу, и он по собственной воле их перечислит на счет управления делами.Прокурор

Вместе с тем залогодатель Ткач просил вернуть ему залог за Пресмана и уверял, что перечислит деньги на счет управления делами аппарата ВР.

Обвиняемый Пресман пояснил, что у него пока нет миллиона гривен, чтобы вернуть их государству. В связи с этим адвокат Денис Ломанов просил суд изменить залог на личное обязательство.

Коллегия судей удовлетворила это ходатайство и решила вернуть деньги залогодателю. Это позволит вернуться к вопросу сделки с обвинением уже 30 июня. Стороны процесса договорились, что Александр Пресман получит три года лишения свободы, но от наказания его освободят с годичным испытательным сроком.

Бывший «регионал», а впоследствии член фракции «Возрождение» Александр Пресман избирался в Верховную Раду дважды, в 2012 и 2014 годах, по 139-му округу с центром в Раздельной Одесской области.

368.media

Теги: Александр Пресман, коррупция

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео