Арсен Аваков провів зустріч з делегацією представників великого бізнесу Франції

Арсен Аваков провів зустріч з делегацією представників великого бізнесу Франції
342331 ПЕРЕГЛЯДІВ

24 червня, голова Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч з делегацією об’єднання французьких компаній та підприємств MEDEF («Рух підприємств Франції»), яку очолюють президент Жоффруа Ру де Безьйо та голова українсько-французької ділової ради MEDEF International, генеральний директор концерну EGIS Лоран Жермен. 

Зустріч відбулася за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Ет’єна де Понсена та народних депутатів України, які входять в групу економічного співробітництва з Французької Республікою. 

«Ми дуже добре розуміємо, яке значення має MEDEF для Франції. Із багатьма компаніями, які входять до складу об’єднання, співпрацюємо. Нещодавно між нашими державами було підписано чотири міжурядові угоди. Зокрема, оновлення парку вантажних електричних локомотивів АТ «Укрзалізниця»; спільне виробництво пожежних машин-підйомників для роботи рятувальників на висоті; проєкт з оновлення якісного водопостачання в місті Маріуполь, який згодом буде розповсюджено і на Луганщину, та будівництво ефективної системи водозабезпечення в Києві. Ці угоди вже направлено на ратифікацію в парламент», – сказав Арсен Аваков. 

Нагадаємо, всі ці спільні проєкти передбачають обов’язкову локалізацію виробництва в Україні на вітчизняних підприємствах на рівні до 30%. Це дасть додаткові робочі місця та додаткові податки до бюджету держави.  

Глава МВС також відзначив найуспішніші спільні українсько-французькі проєкти, які вже активно реалізуються між двома країнами. Йдеться, зокрема, про контракти з компаніями OCEA та «Airbus Helicopters». 

«Ми вдячні нашим французьким партнерам за швидку динаміку нашої співпраці. Для нас дуже важливо, аби MEDEF почувалася комфортно в Україні», – зауважив Арсен Аваков. 

Президент об’єднання французьких компаній та підприємств MEDEF Жоффруа Ру де Безьйо наголосив, що сьогоднішня зустріч – це знак про новий рівень співпраці між державами.

«Це перший візит до вас і нам є над чим працювати. Франція – шоста країна за розмірами інвестицій в Україну, але ми постійно пересвідчуємося у вашому великому потенціалі. Сподіваємося, що сьогодні започаткуємо міцне партнерство», – сказав він. 

Своєю чергою голова українсько-французької ділової ради MEDEF International, генеральний директор концерну EGIS Лоран Жермен констатував позитивну динаміку й імпульс, наданий підписанням чотирьох міжурядових угод між Україною та Францією. «Вони слугуватимуть прикладом для інших компаній MEDEF, які зацікавлені у співпраці з Україною», – зазначив він.  

ДОВІДКОВО:
MEDEF («Рух підприємств Франції») – це об’єднання підприємств Франції, створене у 1998 році з метою представлення їхніх інтересів та посередництва у відносинах між профспілками та державою. MEDEF спирається у своїй діяльності на 76 галузевих федерацій виробників Франції, які співпрацюють з 600-ми профспілками. Президентом MEDEF є Жофруа Ру де Безьйо. Керівним органом MEDEF є його Виконавча рада, члени якого, як і Президент, обираються на загальних зборах.

Департамент комунікації МВС України

Теги: МВС України,Арсен Аваков,міністр внутрішніх справ України,МВС ,Аваков

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео