ВЕРДИКТ СУДДІ РАХІВСЬКОГО РАЙСУДУ МАРУСЯК О.І. ДЛЯ СЛІДЧОГО: ВИ ЩО ОХ… ЧИ ЩО? (АУДІО)

ВЕРДИКТ СУДДІ РАХІВСЬКОГО РАЙСУДУ МАРУСЯК О.І. ДЛЯ СЛІДЧОГО: ВИ ЩО ОХ… ЧИ ЩО? (АУДІО)
33190 ПЕРЕГЛЯДІВ

Схоже, до деякі представники Феміди знаходячись у гірських глибинках відчули себе щонайменше феодалами. Бо ж кому із представників мас-медіа прийде в голову приїхати сюди, щоби хоча б час від часу почути шедеври представників Феміди. Наші журналісти виїжджали свого часу у гірський Рахів, що викликало в судді чимале незадоволення.

Цього разу суддя з гірської глибинки вирішила просто перейти на мову матів, мабуть відчувши себе таким собі «паханом» і показати ху ез ху.

…До нашого видання надійшла досить цікава інформація, яка записана на  аудіо-файл, 14  травня 2021 року.  Суддя Рахівського райсуду Марусяк М.О. спілкувалась по-телефону з слідчим Рахівського РВП Летою Олександром.

Після прослуховування аудіо запису з гірської Рахівщини, та почувши спілкування з слідчим відділку надія на справедливість та неупередженість щодо слуги Феміди почала зникати! На жаль. Звісно, тут чималі питання до Вищої ради правосуддя! Скільки ще терпітиме не тільки слідчий, чи прокурори, але й простий люд дії цієї пані-судді, котра дозволяє собі в розмові ненормативну лексику? Як вважає вища інстанція: за таке потрібно позбавляти посади та притягувати до кримінальної відповідальності? Як повідомили нашій редакції, що слідчий відповідно до закону України «Про справедливий Суд» звернувся і до Вищої ради правосуддя та до Рахівського районного суду щоб вони надали оцінку діям Судді Марусяк О.І. та тут як мовиться : «Криша сильна….не протече», бо існують свої підв’язки.

У свою чергу ми розпочинаємо власне журналістське розслідування, що ненормативної лексики і діяльності цієї пані! До нашої редакції вже звернулися прості люди, яких вона не тільки посилала на три веселі (ви ж зрозуміли), а й із більш гучними словами та й рішеннями…  Люди просто бояться інформувати суспільство про її дії і це зрозуміло, але нам немає чого боятися! Наші кореспонденти звернуться з відповідним листом для роз’яснення до Вищої ради правосуддя. В подальшому слідкуйте за нашими розслідуваннями щодо дій та рішень цієї «правосудної» пані.

Далі буде…

Іван Скрип, для «ЖПК»

Теги: Марусяк М.О,суддя Марусяк ,Рахівський райсуд,Рахів,Украина,Україна,Марусяк,Суд
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео