Патріарх Філарет зустрівся з Послами Південно-Африканської та Ліванської Республік в Україні

Патріарх Філарет зустрівся з Послами Південно-Африканської та Ліванської Республік в Україні
39515 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 червня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Надзвичайними і Повноважними Послами Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Хруневалді та Ліванської Республіки в Україні Алі Дахером. Посла Ліванської Республіки супроводжував мер міста Бейн Мері, в якому живуть переважно більшість православних християн, пан Абу Шдид Рой.

У зустрічі також взяли участь представники та директори компаній, благодійники та інші поважні гості.

Під час зустрічі відбулося тепле спілкування Патріарха з поважними гостями, за яким обговорювались різні питання, що становлять спільний інтерес. Зокрема, мова йшла про ситуацію із поширенням пандемії коронавірусу в Україні та в світі, загалом.

З нагоди святкування в Україні 25-річчя прийняття Конституції України, Святійший Патріарх Філарет нагородив поважних гостей.

Орденом святого Рівноапостольного князя Володимира Великого I ступеня нагороджений Бакуменко Олександр Данилович – голова Правління Українського Фонду культури, Заслужений працівник культури України.

Орденом святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня нагородженні:

  • Халіфе Мухаммед Мунір – доктор економічних наук, Генеральний директор Міжнародної компанії об’єднаної авіації (Об’єднані Арабські Емірати – Україна).
  • Решетнік Юрій Володимирович – заступник голови Правління Миколаївської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії і культури.
  • Гасан Абу Файсал – директор підприємства «Mon Cher», благодійник, меценат.
  • Смірнов Олександр Євгенович – доктор економічних наук, Генеральний директор компанії «Петрохолдинг», благодійник, меценат.
  • Заєць Андрій Іванович – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Гвінейській Республіці і Сенегалі (2007-2013рр.). Державний секретар МЗС України (2016-2020рр.).

Медаллю «За жертовність і любов до України» відзначено Станкевич Діану Дмитрівну, помічницю Генерального директора Міжнародної компанії об’єднанної авіації.

Наприкінці зустрічі Святійший Владика подякував шановним гостям за візит і побажав Божого благословення та успіху у роботі на дипломатичній ниві в Україні. На згадку про зустріч Патріарх Філарет подарував гостям видання Київської Патріархії.

cerkva.info

Теги: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Патріарх Філарет,Філарет,Українська Православна Церква,Святійший Патріарх Філарет ,Філарет ,Патріарх Філарет,Церква,ПЦУ ,УПЦ Київського патріархату,Патриарх Филарет,Томос ,автокефалія,Украина,Україна, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет ,Филарет,церковь,церква, Православна церква України,Орден Святого Пантелеймона ,Киев,Київ ,УПЦ, Святійший Патріарх Філарет ,Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео