Щиро вітаю кожного українця з Днем Конституції - Ігор Мізрах

Щиро вітаю кожного українця з Днем Конституції - Ігор Мізрах
316860 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього сонячного дня, 28 червня, наша ненька Україна святкує важливе свято в честь ухвалення Конституції нашої держави. Чверть сторіччя тому сталась історична подія, важливість якої складно переоцінити - ми перестали жити за Конституцією УРСР і отримали власну, яка міцно закріпила правові основи незалежної України, її сувернітет і територіальну цілісність. Це був вагомий крок у забезпеченні прав людини та громадянина, який посприяв подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Цілих п’ять років з 1991-го по 1996-й у державі, яка щойно здобула свободу, не могли прийняти Основний закон, який би закріпив конституційні основи державної Незалежності. Це сумна правда про те, як складно будувалася наша Незалежна Держава і як важко ми видираємося з імперського минулого. Про колосальний опір антиукраїнських сил усередині країни, про те, як зупиняли наше національне відродження зі сподіванням знову загнати нас у російську трясовину і як проти нас воювали і воюють, жорстоко, на знищення. Саме тому для мене Конституція України – це Акт Свободи і Незалежності нашої Держави. Свободи і Незалежності, які нам належить захистити і вкоренити назавжди, не дозволити більше нікому посягнути на них. Як гласила декларація ще Конституції Пилипа Орлика: «Україна по обидва боки Дніпра має бути на віки вічні вільної від чужого панування».

Приймалась Конституція так само багатостраждально - у ніч з 27 на 28 червня 1996 року, 23 години безперервно Парламент України нарешті, після багатомісячних спорів і дебатів, ухвалила Основний Закон України, який замінив попередній, радянського взірця 1978 року. Проголосували за новий закон 315 депутатів. Україна цього дня стала останньою країною колишнього СРСР, яка юридично скинула радянські кайдани. Процес ухвалення Закону згодом став називатись "конституційна ніч". Депутати в сесійній залі враховували зауваження президента Леоніда Кучми, а також підтримали всі спірні питання щодо державних символів України, державної мови та права приватної власності. Тоді вперше прозвучав затверджений Конституцією національний гімн та урочисто внесли синьо-жовтий прапор.

Тож потрібно цінувати це свято, пам’ятати цінність цієї дати, та не забувати, що сталося у цей день загалом. Ще раз вітаю всіх українців, бажаю стабільності, реалізації свого потенціалу, розвитку в житті та нових звершень! Нехай всі закони беззаперечно виконуються кожним громадянином нашої країни! Нехай ніколи нічиї права не порушуються, щоб в нашій рідній Україні завжди панували злагода, мир і порядок!

З повагою, щиро Ваш

Ігор Мізрах

Теги: Ігор Мізрах,Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,День Конституції України, юрист Игорь Мизрах,Игорь Мизрах, Мизрах И.А, Мизрах Игорь,Конституція України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео