Звернення Патріарха Філарета з нагоди 25-річчя Конституції України

Звернення Патріарха Філарета з нагоди 25-річчя Конституції України
50668 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

29690 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дорогі браття та сестри!

Щиро вітаю Вас із 25-річчям від дня прийняття Основного Закону нашої держави – Конституції України.

Цей документ надзвичайної історичної ваги, прийнятий свого часу, як компроміс у протистоянні різних політичних сил, за чверть століття довів свою життєздатність, став об’єднуючим чинником для нашої нації. Він є головним у поточному житті країни і одночасно дороговказом для її  подальшого розвитку.

Основний Закон України продовжує кращі традиції волелюбності та державності ще Руської правди святого благовірного князя Ярослава Мудрого та Конституції гетьмана Пилипа Орлика. Для віруючих людей надзвичайно важливо, що він був ухвалений законодавцями з усвідомленням відповідальності перед Богом.

За непорушність конституційних принципів демократії, суверенності та державотворення, цілісності та недоторканності територій українці віддавали життя під час Революції гідності, а нині не шкодують його на полях неоголошеної російсько-української війни.

На думку більшості експертів, українська Конституція є найкращою у Європі та світі. Громадяни та Держава мають так само неухильно дотримуватися положень Конституції, як християни та Церква – Святого Письма.

Проблема нашої Держави не лише в тому, що у нас погані закони, але й у тому, що вони часто не виконуються. Показовим прикладом цього є те, що ми, вірні Української Православної Церкви Київського Патріархату, більше двох років потерпаємо від кричущого порушення Статті 35 Конституції України, яка кожному гарантує право на свободу світогляду і віросповідання, проголошує відокремленість Церкви та релігійних організацій від держави.

УПЦ Київського Патріархату страждає внаслідок рейдерської атаки Православної Церкви України, здійсненої за безпосередньої підтримки влади. Вона незаконно позбавлена державної реєстрації, що зі свого боку нівелює наше право на повноцінне релігійне життя та фактично зводить до статусу гнаної Церкви, члени якої піддаються дискримінації.

До цього часу жоден український суд так і не розглянув нашу справу щодо незаконної ліквідації УПЦ КП по суті, що є порушенням Статті 55 про вільний доступ кожного до судочинства та захист судом порушених прав і свобод. Державна влада, з часу утворення Православної Церкви України, відверто надає їй більшу перевагу поміж іншими конфесіями. Також вбачаємо у цьому і порушення Статті 24, яка стверджує, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом і не може бути привілеїв за релігійними переконаннями.

Найкращим подарунком до Дня Конституції України буде втілення у життя її положень.

Вітаючи українську владу зі святом Конституції, вкотре звертаюся до її представників і, зокрема, до Президента України Володимира Олександровича Зеленського, як гаранта Основного Закону, з проханням забезпечити виконання конституційних прав і свобод вірян УПЦ КП на свободу совісті та віросповідань – повернути державну реєстрацію нашій Церкві.

Саме УПЦ Київського Патріархату не має релігійного центру ні у Москві, ні у Константинополі, ні у Римі, а служить виключного Богові та інтересам українського народу. Її центр – у золотоверхому Києві з патріаршим престолом.

Бажаю у цей святковий день усім співгромадянам миру та достатку, успіху та злагоди, законності та правопорядку, а державним мужам – мудрості та справедливості у служінні людям і Україні.

Закликаю на всіх Боже благословення.

З повагою

ФІЛАРЕТ,

ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

cerkva.info

Теги: УПЦ ,УПЦ Київського патріархату,День Конституції України,Церква, Патріарх Філарет,Філарет,Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет,Українська Православна Церква,Святійший Патріарх Філарет ,Філарет ,Патріарх Філарет,ПЦУ ,Патриарх Филарет,Томос ,автокефалія,Украина,Україна, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет ,Филарет,церковь,церква, Православна церква України,Орден Святого Пантелеймона ,Киев,Київ ,УПЦ, Святійший Патріарх Філарет
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео