ЯК УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА ЙДЕ НА ВІДКРИТИЙ КРИМІНАЛ?

ЯК УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА ЙДЕ НА ВІДКРИТИЙ КРИМІНАЛ?
54995 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наше видання вже неодноразово описувало схеми дерибану земель ПАТ «Модуль – М». Хто стоїть за рейдерським захопленням приміщень та багато цікавого для правоохоронних органів. Три кримінальні справи (№42021070000000155,№42021070000000137, №2019071030000177) порушені відносно дійових осіб та їх поплічників, та як бачимо санкційний Валерій Пересоляк,  і мер м.Ужгорода Богдан Андріїв - вгомонитись не можуть. Проект рішення на сесію яка відбудеться 01-07-2021 році - «протянули…»

Проект рішення на сесію яка відбудеться 01-07-2021 році - «протянули…»

Обіцянки і фінансові зобов’язання,  які Андріїв дав перед санкційним  Пересоляком виконати треба бо буде «гайка». То ж йдемо послідовно…! Створені «ручним кроликом» Андріїва - Букатком О. фіктивні фірми ТзОВ «Інвестгруп К» «Інвестгруп К-1», «Інвестгруп К-2», «Інвестгруп К-3» є схемою НЕЗАКОННОГО привласнення майна(тобто будівель), під які дерибаняться землі ПАТ «Модуль-М». Роз’яснюю в деталях.. При незаконному набутті прав на нерухоме майно, котре зареєстрував «чорний нотаріус» Селехман Олександр – висновок Міністерства Юстиції публікуємо для ясності!  Для всіх депутатів раджу уважно прочитати, щоб потім не коментували, що МИ цього не знали. А ось послідовність дій нашого розслідування….

Наказ Мінюсту, щодо камеральної перевірки приватного нотаріуса Селехман ОНаказ Мінюсту, щодо камеральної перевірки приватного нотаріуса Селехман ОНаказ Мінюсту, щодо камеральної перевірки приватного нотаріуса Селехман ОНаказ Мінюсту, щодо камеральної перевірки приватного нотаріуса Селехман ОНаказ Мінюсту, щодо камеральної перевірки приватного нотаріуса Селехман ОНаказ Мінюсту, щодо камеральної перевірки приватного нотаріуса Селехман ОНаказ Мінюсту, щодо камеральної перевірки приватного нотаріуса Селехман О

Пан «чорний нотаріус» Олександр Селехман на даний час має обмеження на 3-и місяці до бази реєстру нерухомого майна (і трішечки пішов в загул…) – це висновок камеральної перевірки Мінюсту, щодо реєстрації прав власності будівель на фірми:ТзОВ «Інвестгруп К», «Інвестгруп К-1», «Інвестгруп К-2», «Інвестгруп К-3» - Акт публікуємо для правоохоронних органів, щоб вже їм трішечки допомогти!

Та як бачимо, жадоба до грошей не зупиняє, а НІ санкційного Пересоляка в лиці (Стельмаха), а НІ  Андріїва  в лиці «господарника»  Букатка… Тож йдемо далі …

Заступники Голови земельної комісії з питань регулювання земельних відносин … є Ковальський Анатолій який відповідає за новобудови в місті котрі будує нардеп Василь Петьовка – один з лідерів «Рідного Закрпаття», та депутат від «Рідного Закарпаття » - Віталій Смірнов (котрий вже декілька років «тримає» інформ-ресурс zak-insaider.com.ua) – для обслуговування Пересоляка і Ко у медійному просторі. До слова – депутат без біографії, і діяльність його «засекречена», бо ж прийом громадян він не проводить…! В медіа не «світиться» - земельні питання люблять тишу!

Заступники Голови земельної комісії з питань регулювання земельних відносинЗаступники Голови земельної комісії з питань регулювання земельних відносин

Ось приклад  де на сайті депутата Віталія Сірнова публікуються матеріали санаційного Пересоляка:

Ось приклад  де на сайті депутата Віталія Сірнова публікуються матеріали санаційного Пересоляка:

Та дивним тут є і те, що «великий» борець за справедливість чомусь мовчить про дерибан чи рейдерство… земельних ділянок під ФІКТИВНІ фірми.Чи то партійна дисципліна Рідного не дозволяє на «Боса» наїжджати? В….й Г….ла – зайшло? Знаю, що ТАК і не мало…

Питання до правоохоронців ВИ теж в долі?

ОСЬ ВАМ номери кримінальних проваджень:

  1. №42021070000000155
  2. №42021070000000137
  3. №2019071030000177

Та дивним є і те, що екс-працівники правоохоронних органів Ю.Рахівський (котрий відповідає за цей напрям роботи) та екс-прокурор Шимон І.П. ніяк не реагують на дії чиновників міськради, тобто їх законність.  Ми не зупиняємось…Ми тільки починаємо… далі буде в ОСОБИСТОСЯТЯХ (хто з депутатів, тримає руку на пульсі) та сумах отриманих за вирішення питання  з ПРАЙС-МЕНЮ на земельний дерибан в ужгородській міськраді.  

До слова злі язики кажуть, що це скликання депутатів Є – найдорожчим з усіх скликань..ну ВИ зрозуміли про, що я.

Далі буде…

Павло Білецький для ІА "ЗІДО"

Теги: Валерій Пересоляк,Ужгород,мер Ужгорода,Ужгородська міська влада,Богдан Андріїв,Андріїв Богдан,ПАТ Модуль – М,Олександр Селехман,Олександр Селехман нотаріус,Селехман нотаріус,Василь Петьовка,Ковальський Анатолій,Віталій Смірнов,Віталій Сірнов,Украина,Україна,Валерий Пересоляк ,Пересоляк Валерий Иванович,Андріїв,Селехман ужгород,нотаріус Селехман,чорний нотаріус Селехман,Петьовка,Ковальський,Смірнов,ПАТ «Модуль – М»,Модуль – М,ПАТ,Мінюст,ТзОВ «Інвестгруп К», «Інвестгруп К-1», «Інвестгруп К-2», «Інвестгруп К-3»
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео