В Одесі стартували цьогорічні українсько-американські навчання «Сі Бриз»

В Одесі стартували цьогорічні українсько-американські навчання «Сі Бриз»
297530 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього року Державна прикордонна служба України у навчаннях представлена як завжди силами Морської охорони та прикордонної авіації, а також поновлено залучення сил у сухопутному компоненті.

Загалом прикордонне відомство представлятимуть 8 одиниць корабельно-катерного складу, 3 відділи спеціальних дій, 2 літаки та гелікоптер, а також сили 10 мобільного прикордонного загону ДОЗОР та прикордонної комендатури швидкого реагування Південного регіонального управління ДПСУ.

Головними завданнями навчань буде підготовка військовослужбовців, штабів та підрозділів силових структур України до спільних дій з військовими формуваннями збройних сил держав-членів NATO, отримання досвіду оперативного планування, підвищення рівня взаємосумісності та міжвидового співробітництва між Україною та державами членами і партнерами Північноатлантичного Альянсу.

На урочистій церемонії відкриття керівники навчань від України та США оголосили основну тему й цілі маневрів, привітали учасників та висловили подяку міжнародним партнерам, країнам, що долучилися до навчань, за підтримку і злагодженість дій у демонстрації підтримки Україні у її прагненні забезпечити суверенітет, цілісність і незалежність держави, а також безпеку світового рівня, щоб Азово-Чорноморський регіон не асоціювався із поняттям «кризовий».

Заступник командира 65-ої тактичної групи 6 флоту США капітан 1 рангу Кайл Гант у вітальному слові зазначив: «Ці навчання є чіткою демонстрацією прагнення до миру і стабільності в Європі. Можливість тренувань в реальних умовах на морі важко переоцінити. Протягом 2 тижнів ми плануємо врахувати досвід двох десятиріч та наростити спроможності щодо колективної роботи, здобути нові знання, якими ми будемо ділитися в своїх національних силах».

Крім США та України в «Сі Бриз-2021» беруть участь Австралія, Республіка Албанія, Об’єднані Арабські Емірати, Народна Республіка Бангладеш, Республіка Болгарія, Федеративна Республіка Бразилія, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Грецька Республіка, Грузiя, Королівство Данія, Естонська Республіка, Арабська Республіка Єгипет, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Канада, Латвійська Республіка, Литовська Республіка, Республіка Молдова, Королівство Норвегія, Ісламська Республіка Пакистан, Республіка Польща, Румунiя, Сенегал, Турецька Республіка, Французька Республіка, Королівство Швеція, Японська Держава.

В морському компоненті, в Чорному морі, сили Морської охорони відпрацьовуватимуть взаємодію в тактичних групах із кораблями колег-прикордонників Грузії, флотів США, Румунії, Болгарії та інших країн альянсу.

Це й маневрування, й відбиття нападу малих швидкісних цілей, артилерійські стрільби і протидиверсійна оборона корабля, передача вантажів й сигналів, оглядові операції і багато інших вправ, нормативи яких відповідають стандартам підготовки сил NATO.

На Дунаю також розгорнеться цілий комплекс з виконання вправ із забезпечення безпеки цивільного судноплавства, проведення пошуку, зупинки і огляду підозрілого судна, рятування на воді. Також, кораблі та катери Морської охорони залучатимуться до участі у проведенні десантної операції.

У водолазному та антисаботажному компоненті відділи спеціальних дій відпрацьовуватимуть навички виявлення підводних схованок, обстеження небезпечних місць та предметів, підняття з-під води вантажів різної конфігурації, ваги та призначення, штурмову висадку на судно-порушник та способи збереження життя й надання допомоги в екстремальних умовах як своїм бійцям, так і потерпілому населенню кризового регіону.

Також для оглядових груп заплановані практичні тренінги із досвідченими фахівцями однієї з найкращих баз NATO в ЄС з підготовки таких команд в Греції.

Навчання в якому братимуть участь близько 30 кораблів, катерів та суден, більше 30 літаків та вертольотів, до 5000 особового складу та 50 одиниць озброєння та військової техніки. Триватиме з 28 червня по 10 липня в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях та на визначених полігонах північно-західної частини Чорного моря.

Пресслужба ДПСУ

Теги: Державна прикордонна служба України,Сі Бриз,українсько-американські навчання,NATO,США ,військові навчання

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео