Нардепу Васильковскому, попавшемуся на пьяном вождении, принадлежат 13 объектов недвижимости и автопарк иномарок

Нардепу Васильковскому, попавшемуся на пьяном вождении, принадлежат 13 объектов недвижимости и автопарк иномарок
322554 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народный депутат от партии «Слуга народа» Игорь Васильковский, который в ночь с 27 на 28 июня был задержан патрульной полицией за вождение в состоянии алкогольного опьянения, задекларировал 13 объектов недвижимости, парк иномарок и больше 5 млн гривен сбережений. Об этом стало известно из его декларации.

Васильковскому принадлежат 5 земельных участков под Киевом площадью 1154-1500 м.кв., которые были получены в собственность в 2018 году, один земельный участок в Херсонской области на 19 тыс. кв.м, оказавшийся в собственности в 2014 году, два жилых дома в Одессе: один на 164 кв.м, который с 2006 года принадлежит супруге, второй на 67 кв.м и находится в совместной собственности с 2018 года, одна квартира в Одессе на 157 кв.м, которая принадлежит Игорю Васильковскому с 2010 года, нежилое помещение на 520 кв.м в Новой Каховке, а также земельный участок в Одессе на 380 кв.м, который принадлежит супруге — Елене Васильковской, две квартиры строятся в Черноморске на 55 и 46 м.кв.

Еще у семьи много ювелирных изделий и одежды. Например, супруга Елена Васильковская владеет кожаной сумкой Hermes стоимостью 718 тыс. гривен, а также шубой RinDi за более чем 1 млн гривен. При этом ювелирные изделия, в коллекции семьи нардепа потянут на несколько миллионов гривен.

В автопарке Васильковского несколько элитных авто. В том числе Toyota Land Cruiser 200, за рулем которой его и задержали. Автомобилем он распоряжается с ноября 2019 года. А принадлежит она некой ООО «Арт Индастри».

У бывшего налоговика предостаточно и личных иномарок: Volkswagen, Mercedes-Benz две Toyota Corolla, Land Rover Range Rover Sport и даже грузовик МАН. Цены на них не указаны.

Елена Васильковская является собственником двух компаний, в которых ей принадлежит 50 и 51% акций: ООО «Ревизия» и ООО «Интерактивная медиа платформа».

Игорь и Елена Васильковские владеют несколькими торговыми марками.

Совместные доходы Васильковских в 2020 году составили более 3,5 млн гривен:

  • 1,05 млн гривен — доход от отчуждения ценных бумаг без указания их вида и номинальной стоимости;
  • 935 тыс. гривен — доход от предпринимательской деятельности жены Елены;
  • 659,4 тыс. гривен — доход от предоставления имущества в аренду ООО «Комбинат малоэтажного домостроительства «Камбио»;
  • 482 тыс. гривен — зарплата Игоря от Верховной Рады;
  • 313тыс гривен — роялти от ООО «Комбинат малоэтажного домостроительства «Камбио»;
  • 69 тыс. гривен — зарплата жены Елены по основному месту работы «Южная Электротехническая компания»;
  • 3 тыс. гривен — зарплата Елены по совместительству от «Мир вокруг нас».

В пересчете на гривну денежные сбережения семьи Васильковский превышают 5 млн гривен: 50 тыс. евро и 4 млн гривен.

368.media

Теги: Игорь Васильковский ,Васильковский депутат,Васильковский задержание ,Васильковский пьяное вождение ,Елена Васильковская

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео