Фірма, пов’язана з людьми Гройсмана, незаконно забудовує берег Південного Бугу

Фірма, пов’язана з людьми Гройсмана, незаконно забудовує берег Південного Бугу
327823 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Коріатовичів, 85 загородили зелену зону і забудовують. Дозвіл на забудову надали депутати Вінницької міської ради, на минулій сесії ухваливши те, щоб замість зеленої зони просто на березі річки з’явився черговий приватний ресторан і готель. І хоча у приватній власності фірми, пов’язаною з депутатами партії “Вінницька європейська стратегія” Задорожнюком та Даном лише шматок землі біля Південного Бугу, уся мерія дружно удає, що не бачить, як у вінничан забирають черговий громадський простір у центрі міста. Журналісти нашого видання розбирались, хто і що намагається збудувати на землях, які належать громаді.

Депутати Вінницької міської ради 25 червня дружно проголосували за зміну цільового призначення земельної ділянки на Коріатовичів, 85. Голосувати так поспішали, що навіть прописали у проекті  рішенні не той кадастровий номер, який за цією адресою вказаний на кадастровій карті.

 


За даною адресою розміщена земельна ділянка з кадастровим номером 0510100000:02:057:0054. А ось вказана у рішенні міськради ділянка розміщується за адресою Коріатовичів, 122 і належить фізичній особі, а не фірмі, яка вказана у рішенні.А нещодавно Вінницька міська рада “вмикала дурника” і казала, що ми взагалі не в курсі що там будуєтьсяТериторія забудови - набережна річки у центрі Вінниці


Лише частина цієї ділянки має кадастровий поділ, але загороджена вся вказана територія, тобто, є факт самовільного захвату землі


Ця захоплена земля є зеленою зоною і тут незаконно виконувати будь-які  будівельні роботи 


Зараз там, де земля перебуває у приватній власності, вже вбиті сваї. Тут можна будувати, відповідно до зонінгу, лише приватну садибну забудову.

 


Але палі ще й вбили на березі Південного Бугу, де заборонено будівництво і де земля належить місту


Такі дії є незаконними.

Крім того, на сайті ДАБІ жодних повідомлень щодо будівельних та підготовчих робіт не знайдено.


Також на сайт Вінницької міської ради у розділі, де публікуються містобудівні умови та обмеження, нічого немає.

Земельну ділянку фірма-забудовник придбала недавно.


Відповідно до кадастру, земля з 4 лютого належить приватному підприємству “Рівер Апартмент Роял”. Підприємство створено нещодавно - у листопаді 2020 року. Статутний капітал - 20 000 000 гривень. Основний вид діяльності - організація будівництва будівель. Юридична адреса ПП “Рівер Апартмент Роял” - площа Героїв Чорнобиля, 1. За цією адресою знаходиться готель “Південний Буг”, який поступово демонтують, щоб збудувати тут житловий комплекс “Bogun City”.

 


Власник ПП “Рівер Апартмент Роял”, Сергій Бабенко, є також серед кінцевих бенефіціарних власників ТОВ “Агро Дельта Плюс”, якому належить готель “Південний Буг”. Тому логічно, що юридична адреса ПП “Рівер Апартмент Роял” знаходиться за тією ж адресою, що й готель Південний Буг.

На Сергія Бабенка зареєстровано багато підприємств. Він є серед співвласників ТОВ “Готель Поділля Про”. Цьому підприємству належить готель “Поділля” на вулиці Пушкіна, 4. 

(фото https://anga.ua/)

Також Сергій Бабенко є керівником  ТОВ “Інвест Тауер”. Кінцеві бенефіціарні власники  підприємства: Олег Задорожнюк (родич екс-депутата Вінницької міської ради від партії “Вінницька європейська стратегія ”Павла Задорожнюка, яку пов’язують з екс-прем’єром Володимиром Гройсманом) та Валерій Дан ( брат екс-депутата Вінницької міської ради Олександра Дана також від ВЄС). ТОВ “Інвест Тауер”  також є власником  бізнес-центру “Tetris”.

Ми відмітили для вас на мапі усі об’єкти, які будували фірми, пов’язані з Сергієм Бабенком. Як видно з мапи, він досить активно забудовує центр міста.


За це питання не голосував Олександр Теренчук, а всі інші сказали забудовам “ТАК”.

deputaty.in.ua

Теги: Вінницька європейська стратегія,Вінницька міська рада,Південний Буг,забудова,Рівер Апартмент Роял,Bogun City,Сергій Бабенко,Інвест Тауер,Олег Задорожнюк,Олександр Дан,Олександр Теренчук,Гройсман, Владимир Борисович Гройсман

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео