Арсен Аваков провів телефонну розмову з міністром економіки та фінансів Франції Бруно Ле Мером

Арсен Аваков провів телефонну розмову з міністром економіки та фінансів Франції Бруно Ле Мером
355442 ПЕРЕГЛЯДІВ

2 липня, за ініціативи французької сторони, відбулася телефонна розмова міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з міністром економіки, фінансів та відновлення Французької Республіки Бруно Ле Мером. 

Сторони обговорили ратифікацію українським парламентом чотирьох інвестиційних проєктів між двома державами та офіційну підтримку цих угод урядом Франції. Йдеться про оновлення парку вантажних електровозів «Укрзалізниці», виробництво і постачання рятувальної техніки для потреб Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також два проєкти з модернізації постачання і покращення якості питної води в Луганській області та м. Києві.   

Під час розмови очільник МВС відзначив вчорашнє голосування у Верховній Раді і ратифікацію угод всіма фракціями – як провладними, так і опозиційними. «Підтримка 2/3 українських депутатів цих міждержавних проєктів – це безпрецедентне явище в історії взаємин України та Франції, яке  свідчить про неабиякий потенціал майбутнього українсько-франзуцького співробітництва», – сказав Арсен Аваков. 

За словами міністра внутрішніх справ, ратифікація угод – це результат ефективної співпраці між двома державами на всіх рівнях влади. Міністри також обговорили спільні проєкти та їхню реалізацію із залученням французьких компаній та за підтримки французького уряду. Зокрема, домовилися про ще один, а саме – проєкт з модернізації постачання якісної питної води у Харківській області. «Переконаний, усі ці ініціативи будуть не менш успішними», – додав Арсен Аваков. 

Своєю чергою Бруно Ле Мер високо оцінив ефективну роботу Міністерства внутрішніх справ України, відзначивши, що досягнуте є добрим результатом напередодні візиту в Україну президента Франції Емманюеля Макрона, який має відбутися невдовзі. Пан Ле Мер також запросив Арсена Авакова відвідати Париж з робочим візитом для «подальшої співпраці та обговорення практичних кроків з реалізації міждержавних угод».

Департамент комунікації МВС 

Теги: МВС, Арсен Аваков,міністр внутрішніх справ України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео