В КМДА намагаються відібрати у людей житло в будинку на Подолі

В КМДА намагаються відібрати у людей житло в будинку на Подолі
46285 ПЕРЕГЛЯДІВ

Більш як 7 років тому у столиці звели житло, проте інвестори й досі не можуть заселитися. Тим часом триває судова тяганина.

В  судове протистояння Київська міська держадміністрація та інвестори будинку за адресою Нижній Вал, 27-29 вступили після того, як забудовник скорегував проект, отримав на те позитивні висновки та дозволи і збудував ще чотири поверхи. Однак київська влада за допомогою підконтрольних суддів намагається довести незаконність за будови та самоуправство забудовника.

Так суддя Вадим Босий, який першим пристав на позицію столичної влади та ухвалив рішення про знесення верхніх поверхів, тривалий час трудився у Київміськдержадміністрації на різних посадах. А судді касаційного господарського суду, які неодноразово скасовували рішення, ухвалені апеляційною інстанцією на користь інвесторів,  – Случ і Міщенко працювали в юридичній фірмі, яка й позивалася проти забудовника від імені міської влади.

До того ж під час касаційного перегляду суддівський склад майже не змінювався. Крім того з’ясувалося, що юристи Пашинський і Качмар, які відстоювали у судах інтереси КМДА, поєднували свою роботу з обов’язками помічника-консультанта депутата міськради Олега Макарова. Той входив до депутатської групи «Київська команда», тож не дивно, що представниця цієї ж політсили – колишній депутат київської міської ради а нині радник мера Києва Ольга Балицька  розповідала, що будинок треба знести.

Чоловік Балицької – Євген Баранов – співвласник одного з тих видань, яке зараз публікує негативні матеріали про дім на Подолі. Окрім видавничої справи чоловік Балицької – Євген Баранов є відповідальним за приватні інвестиції компанії Dragon Capital.

А Судді Міщенко та Случ до початку суддівської кар’єри працюючи в юридичній фірмі, перебували у підпорядкуванні Макарова та Качмара.

«Річ в тому, що з 2015 року діяла заборона на введення будинку в експлуатацію, але сьогодні апеляційний суд скасував цю заборону, оскільки перед цим Верховний суд констатував, що будівництво 12 поверхів  було цілком законним.  З негативного  те, що всі ці рішення будуть оскаржені київською владою до Верховного суду. На жаль, ця справа знову потрапить на ту саму колегію суддів Верховного суду, яку ми вважаємо заангажованою, яка діє в інтересах Київської міської ради, ця заангажованість полягає в тому, що деякі з суддів Верховного суду працювали безпосередньо в адвокатських  об’єднаннях, які надавали послуги в межах цієї справи Київській міській раді», – каже Руслан Квітін, адвокат з проблемної нерухомості.

Ще задовго до рішення судів Віталій Кличко заявляв, що знесе споруду – отже в КМДА були впевнені в рішенні судів.

«На жаль, ганебну роль зіграли при розгляді нашої справи судді Господарського київського суду Босий, Курдельчук, Плотницька, а також судді Касаційного господарського суду Чумак, Дроботова, Случ, Міщенко, які користувалися не принципами верховенства права, а відверто виконували аморальне замовлення наших опонентів», – каже інвестор Оленксандр Лощіхін.

Суддя Міщенко – у постійній колегії із Дроботовою  та Чумаком, – Случ  резервний суддя цієї ж колегії, тому між ними – давні дружні відносини.

У своєму досьє кандидата на посаду судді Міщенко, наводячи перелік осіб, які можуть надати щодо нього рекомендацію, вказав зокрема і того таки власника інвестиційної компанії Dragon Capital, де працює чоловік Ольги Балицької.

Тож мета столичних посадовців і наближених до них суддів – не знесення чотирьох поверхів, які неможливо демонтувати через монолітність конструкції, а по суті захоплення майнових прав з подальшою реалізацією на власний розсуд та на власні інвестиційні компанії.

fbc.ua

Теги: КМДА, Київська міська держадміністрація , Вадим Босий,Ольга Балицька ,Євген Баранов,Dragon Capital,Руслан Квітін,адвокат з проблемної нерухомості, судді Касаційного господарського суду , Оленксандр Лощіхін,суддя Міщенко,житло,Украина,Україна,Киев,Київ,Босий,Балацька,Баранов,Квітін,Лощіхін,Міщенко,суд,Суддя,Судья,Віталій Кличко, Виталий Кличко,Кличко ,Виталий Кличко Википедия,Чумак, Дроботова, Случ, Міщенко, Курдельчук, Плотницька,Київська команда,Київміськдержадміністрація
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео