Мер Черкас Анатолій Бондаренко пересів на люксовий Lexus кума, фірма якого продала місту плитку з націнкою. У власності ж самого голови лише ЗАЗ і ВАЗ

Мер Черкас Анатолій Бондаренко пересів на люксовий Lexus кума, фірма якого продала місту плитку з націнкою. У власності ж самого голови лише ЗАЗ і ВАЗ
344050 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко останні півроку пересувається автомобілем Lexus вартістю $100 тис, який записаний на власника ТОВ «С-плитт» Олександра Карпенка. Мер його називає своїм кумом, а фірма стала найбільшим постачальником коштовної плитки для ремонту вулиць Черкас.

Про це йдеться в матеріалі проекту журналістських розслідувань «Лакмус», створеного командою «18000» для  телекомпанії UA:Суспільне.

ТОВ «С-плитт» з’явилося на ринку Черкасах в 2016 році. І вже за підсумками 2019-2020 років стало найбільшим постачальником плитки в сфері держзакупівель. За даними порталу «Є-Дата», в цей час фірма отримала тільки авансових платежів на 3,5 млн грн.

Плитка під маркою  «Старе місто» добре відома в Черкасах, вона укладена в районі площі 700-річчя. Там її відповідно до кошторису 2019 року може бути до 13 тисяч «квадратів» по ціні майже 290 гривень за квадратний метр. В прайсі компанії за цей рік така плитка вказана по 230 гривень за «квадрат». Зараз плитка офіційно продається фірмою по 280 грн./кВ м, але продавець готовий обговорити 10% знижки при замовленні в 500-750 «квадратів».

За розрахунками програми, навіть без урахування такої знижки, переплата на користь «С-плитт» за плитці в районі площі 700-річчя може скласти біля 0,5 млн грн.

Бенефіціаром фірми є Олександр Карпенко. Він – бізнес-партнер депутата Черкаської міськради Романа Дісканта та кум міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Останні півроку Бондаренко користується Lexus 450d 2019 року випуску, що записаний на Карпенка. Мер стверджує, що не знає про власність свого кума Карпенка в ТОВ «С-плитт», а користується його авто через ремонт свого власного.

Згідно з декларацією Анатолія Бондаренка в користуванні та власності його родини є низка коштовних автомобілів. Його дружині Валерії Бондаренко належать Lexus RX 300 2011 року. Крім того у родини також є Lexus LX 570, що раніше належав покійній матері Бондаренка. Також міський голова користується  Mercedes-Benz S 359 CDI 2015 року. Ця автівка перебуває у власності Григорія Заїчка, який раніше був засновником однієї з найбільш успішних фірм-підрядників «Промбуд-індустрія», що активно освоювали кошти місцевого бюджету в перші роки каденції Бондаренка.

У власності ж самого Бондаренка офіційно лише ЗАЗ VIDA 2014 року, а також ВАЗ 210990.

nashigroshi.org


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: Анатолій Бондаренко,Олександр Карпенко,ТОВ С-плитт,Мер Черкас,корупційні схеми

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео